Meeskond
algab
inimesest

Väärtustame iga meeskonnaliikme ainulaadsust ning töötame pühendumise ja mõnuga. Arendame end pidevalt ja saame tänu sellele pakkuda klientidele paremaid lahendusi.

Meeskond

Maria Veltmann
Elis Luite
Anni Paves
Liisa Raudsepp
Meelis Pihlamäe
Katrin Ärm

Partnerid

  • Meie partner Leedus

Kuidas meid leida?

Autoga

NB! Asume uuel aadressil Lõõtsa 1a, II korrus.


Suur-Sõjamäe tänava ääres, aadressil Sepapaja 1, asub B-parkla (Ülemiste City Europark, parkimisala EP 90). Parkimiskellaga saab seal 2 h tasuta parkida. Sama kehtib K-parklas.


B-parklasse pääseb Suur-Sõjamäe tänavalt, "Ülemiste tüdruku" seinamaalingu juurest, samuti ringiga Valukoja ja Sepapaja tänava kaudu. 


Maja esimesel korrusel on MinBowl söögikoht. Välisuksi on kolm, kõikidest pääseb kontorite juurde. Palun minge söögikoha istumisalast, ripptoolidest ja vastuvõtusekretärist mööda. Fuajee tagaosas on kaks väikest rohelist diivanit. Liftid jäävad neist vasakule ümber nurga. Trepist tulles palun helistage, sest korruse uks avaneb vaid kaardiga.


Bussiga

Meie juurde sõidavad bussid nr 15 ja 45. Buss nr 15 väljub Viru Keskusest ja buss nr 45 tuleb Õismäelt Mustamäe ja Nõmme kaudu. Maha tulla pärast „Ülemiste jaama“ peatuses „Dvigatel“. Bussiajad on olemas aadressil http://soiduplaan.tallinn.ee/#bus

Ülemiste Citysse sõidab ka tramm nr 4, peatus "Ülemiste linnak";  lähim rongipeatus on "Ülemiste".