Liisa Raudsepp

Liisa Raudsepp

coach, koolitaja ja superviisor

+372 618 1572

liisa.raudsepp@tripod.ee

Liisa on armastatud koolitaja ja hinnatud coach. Tema kirg on aidata juhtidel ja meeskondadel kutsuda ellu soovitud muutusi, saada selgust segaduses, klaarida keerulisi suhteid ja äratada loovust uute lahenduste leidmiseks. Karjäärinõustaja ja coachina köidavad teda eneseteostuse, psühholoogilise heaolu, loovuse ja tulemuslikkuse teemad.

Liisa on koolitaja ja nõustajana tegutsenud üle 15 aasta. Tal on magistrikraadiga võrdsustatud psühholoogiaharidus Tartu Ülikoolist, 3-aastane väljaõpe psühhodraamas ja 3-aastane väljaõpe supervisioonis ja coachingus International Supervision and Coaching Institute'is (ISCI). Liisa juhtis 2014-2016 Eesti Karjäärinõustajate Ühingut, omab 7. taseme kutsetunnistust täiskasvanute koolitajana ning kuulub Eesti Supervisiooni ja Coachingu Ühingu juhatusse.

Oleme coachingu, koolituse ja arenduse valdkonnas teinud koostööd järgmiste klientidega: Helmes AS, Maksu- ja Tolliamet, Luminor Pank, Sisekaitseakadeemia, Seesam Kindlustus AS, Siseministeerium, Eesti Leader Liit, Päästeamet, Sihtasutus Innove, Tööinspektsioon, Playtech AS jpt.