Tripodi hommikuseminar 5. mail 2016

2. mai 2016

Interneti kasutamine tööotsinguteks, kandideerimiseks ja potentsiaalse tööandjaga suhtlemiseks on muutunud sotsiaalseks normiks, seda mõjutab vähenenud lojaalsus tööandja suhtes ja töösuhte lühiajalisus. Varasemalt räägiti värbamisest ja valikust, kus kombineeriti traditsioonilisi meetodeid (passiivne vs aktiivne, formaalne vs mitteformaalne), kuid teadusuuringute järgi on e-keskkonna värbamine muutunud nüüdseks juba selgelt äratuntavaks ja iseseisvaks strateegiaks.

Seminaril anname ülevaate teaduskirjandusest hiljutise uurimistöö põhjal, samuti jagame Tripodi praktilist kogemust. Iga osaleja saab läbi mõelda e-keskkonna kasutamise strateegia ühe enda organisatsiooni positsiooni näitel, et tõhustada värbamist ja valikut.

Seminari viib läbi Tripodi värbamiskonsultant Kadi Niggulis, kes kaitses 2016. aasta jaanuaris Tallinna Tehnikaülikoolis magistritöö „E-keskkonna kasutamine töötajate värbamisel ja valikul Eesti näitel“.

Osalemine on kutsetega ja tasuta. Eelkõige ootame kuulama Tripodi klientide juures töötavaid värbamisega tegelevaid personalivaldkonna asjatundjaid.  Hetkel on huvilistele jäänud veel mõned vabad kohad.

Tulijatel palume endast teada anda e-posti aadressil tripod@tripod.ee või telefonil 618 1570.