Testikoolitused personalitöötajatele 2017 I poolaastal

13. jaanuar 2017

Kui soovite kasutada personalitöös Tripodi psühholoogilisi teste, olete oodatud testikasutaja baaskoolitusele, mis toimub Tallinnas, Tripodi kontoris, Lõõtsa 5.   

Järgmine 3-päevane Tripodi testide baaskoolitus personalijuhtidele ja värbajatele toimub 20.-21.04.2017 ja 5.05.2017.

Tripodi 3-päevane testikoolitus personalivaldkonna spetsialistidele toimub kahe-kolme nädala vältel.

Enne koolituse algust täidavad osalejad ise teste ning saavad tutvuda tulemustega, samuti koolitusele eelneva lugemismaterjaliga. 2-päevane testikasutaja põhikoolitus annab ülevaate personalivalikul ja -hindamisel kasutatavate psühholoogiliste mõõtevahendite eesmärkidest, tulemuste tõlgendamisest ning rakendamisest praktilises töös. Põhjalikumalt käsitletakse isiksuseomaduste ja vaimse võimekuse hindamist. Põhikoolituse läbimise järel koostavad osalejad kirjaliku analüüsi, seostades õpitut oma organisatsioonis oluliste ametitega ning harjutades testitulemuste iseseisvat tõlgendamist. Samuti retsenseerib iga osaleja ühe grupikaaslase tööd, lisaks saab tagasisidet oma töö kohta grupikaaslaselt ja koolitajalt. Tööde esitamine on eelduseks litsentsi omandamisel.

Kolmas koolituspäev keskendub juhtide psühholoogilisele hindamisele, eritestide kasutamisele ja keeleoskuste hindamisele, samuti tagasiside andmise oskuste arendamisele rollimängude kaudu.

Koolitus toimub Tallinnas, Ülemiste Citys. Koolitus toimub väikeses või keskmise suurusega grupis (6-10) aktiivses seminarivormis, sisaldab rohkelt praktilisi harjutusi ja individuaalset tagasisidet. Kursuse läbimise ja nõuetele vastava töö esitamise järel väljastame litsentsi, mis annab õiguse kahe aasta jooksul Tripodi teste läbi viia ja tõlgendada. Testide kohta saate lähemalt lugeda siit.

Koolituse hind sisaldab kõigi Tripodi testide tasuta täitmist osalejale. Edaspidi toimub arveldamine vastavalt kasutatud testide hulgale ja hinnakirjale.

Koolituse programmi leiate siit.

Koolitusel osalejate tagasiside on olnud väga positiivne; sageli on välja toodud, et lisaks spetsiifiliste teadmiste omandamisele toetab koolitus erialast arengut ka laiemalt.  

Osalemissoovi või küsimuste korral võtke palun ühendust: liisa.raudsepp [at] tripod.ee või telefonil 618 1572.