Tripodi testikoolitused personalispetsialistile

3. juuli 2019

Kui soovite kasutada personalitöös Tripodi psühholoogilisi teste, olete oodatud testikasutaja baaskoolitusele, mis toimub Tallinnas, Tripodi kontoris, Lõõtsa 5.  

Järgmised Tripodi testide kolmepäevased baaskoolitused personalijuhtidele ja värbajatele:

* 18.-19.09 ja 26.09.2019

* 13.-14.11 ja 12.12.2019

* INGLISE KEELES toimub testikoolitus 24.-26.09 Riias

Personalitöö testide koolituse info:

Enne koolituse algust täidavad osalejad ise teste ning saavad tutvuda tulemustega, samuti koolitusele eelneva lugemismaterjaliga. Kaks esimest koolituspäeva annavad ülevaate personalivalikul ja hindamisel kasutatavate testide teaduslikust taustast, kvaliteedi hindamisest, tulemuste tõlgendamisest ning rakendamisest praktilises töös. Põhjalikumalt käsitletakse isiksuseomaduste ja vaimse võimekuse hindamist. Seejärel koostavad osalejad kirjaliku analüüsi, seostades õpitut oma organisatsioonis oluliste ametitega ning harjutades testitulemuste iseseisvat tõlgendamist. Samuti retsenseerib iga osaleja ühe grupikaaslase tööd, lisaks saab tagasisidet oma töö kohta grupikaaslaselt ja koolitajalt. Tööde esitamine on eelduseks litsentsi omandamisel.

Kolmas koolituspäev keskendub juhtide psühholoogilisele hindamisele, eritestide kasutamisele ja keeleoskuste hindamisele, samuti tagasiside andmise oskuste arendamisele rollimängude kaudu.

Koolitus toimub Tallinnas, Ülemiste Citys. Koolitus toimub 6-10 osalejaga grupis, sisaldab rohkelt praktilisi harjutusi ja individuaalset tagasisidet. Kursuse läbimise ja nõuetele vastava töö esitamise järel väljastame litsentsi, mis annab õiguse kahe aasta jooksul Tripodi teste läbi viia ja tõlgendada. Testide kohta saate lähemalt lugeda siit.

Koolituse hind sisaldab kõigi Tripodi testide tasuta täitmist osalejale. Edaspidi toimub arveldamine vastavalt kasutatud testide hulgale ja hinnakirjale.

Koolituse programmi leiate siit.

Koolitusel osalejate tagasiside on olnud väga positiivne. Sageli on välja toodud, et lisaks spetsiifiliste teadmiste omandamisele on koolitus kasulik silmaringi laiendamiseks värbamise ja personali arenduse töös laiemalt.  

Osalemissoovi või küsimuste korral võtke palun ühendust: ingrid.aug [at] tripod.ee või telefonil 618 1572.