fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 09/05/2021

Algtootmise ärianalüütik

HKScan Estonia on Eesti üks suuremaid toiduettevõtteid, mis kuulub Põhjamaade juhtivasse toidutööstuse kontserni HKScan. Oleme tütarettevõttega Rakvere Farmid Eesti suurim seakasvataja ning Talleggi linnufarmidega ainus linnukasvataja. Peame oma suurimaks väärtuseks kodumaist toitu, mis on kasvanud vastutustundlikult ning pärit meie oma farmidest.

Kandideeri

Ootame meie Baltikumi finantsosakonda ärianalüütikut, kes koostab algtootmise jaoks tegevus- ja finantstulemuste aruanded, teeb omahinna arvutusi, analüüse ja prognoose ning toetab algtootmist eelarvete ja tegevusplaanide koostamisel ning kulude jälgimisel. See on uus positsioon, kus Sa oled tugev partner algtootmise juhtidele.

Edukal kandidaadil on kõrgharidus ning äri- ja/või finantsanalüüsi kogemus. Sul on kõrgtasemel MS Exceli ning BI-tarkvara kasutamise ning eesti ja inglise keele oskus, vene keele oskus annab eelise. Sulle on omane analüütiline mõtlemine, oskad seostada finantsnäitajaid ja mõõdikuid tegeliku äritegevusega ning oled arengule ja tulemustele suunatud meeskonnamängija.

Pakume Sulle võimalust teha põnevat tööd rahvusvahelise ettevõtte finantsmeeskonnas ja unikaalses algtootmises. Sinu põhitöökohaks võib olla kodukontor või meie kontor Lool, Rakveres või Viiratsis. Ootame, et omad B-kategooria juhiluba ja oled valmis paar korda nädalas sõitma Tallinnasse ja Viljandimaale.

 

Kandideerimiseks saada oma CV hiljemalt 9.05.2021 e-posti aadressile või kandideeri üleval oleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves (tel 5787 1713).