fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 28/08/2022

Arendusjuht

  1. 2021. aastal liitusid G4S ja juhtiv turva- ja kinnisvarahaldusteenuseid pakkuv ettevõte Allied Universal® üheks kontserniks. Ettevõttes on üle 800 000 töötaja, neist pea 2000 Eestis. G4S Eesti käive oli 2021. aastal ligikaudu 60 miljonit eurot. Tänaseks on G4Si hoolde usaldanud oma vara turvalisuse ja tuleohutuse tagamise pea 100 000 kodu ja äri.

 

Tule meile,

ARENDUSJUHT

Ootame oma meeskonnaga liituma nutikat arendusjuhti, kelle põhiülesandeks on luua uusi ja innovatiivseid tooteid ja teenuseid, hoidmaks meie portfell konkurentsivõimelisena ning tulevikku suunatuna. Arendusjuhina mõistad ettevõtte vajadusi ning koostöös äri- ja erakliendi meeskondadega aitad luua uusi lahendusi. Nii et saaksime olla kasulikumad veelgi rohkematele Eesti ettevõtetele ja peredele. Tule ja teeme ühiselt nutikaid otsuseid tulevikus pakutavate tehnoloogiate osas.

 

Ootame just sind, kui:

  • sinu jaoks on südamelähedane inimeste ja kogukondade turvalisus ja kaitse;
  • sulle on omane äriline mõtlemine, kliendile ja lahendustele orienteeritus ning hea enesejuhtimine;
  • sul on head teadmised või huvi uute turva- ja tuleohutuse tehnoloogiate vastu;
  • sulle meeldib projekte juhtida ning protsesse järgida ja dokumenteerida;
  • sind iseloomustab abivalmidus, uuendusmeelsus, koostööle ning tulemustele orienteeritus;
  • sul on väga hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas.

 

Meiega koos saad unikaalse võimaluse eneseteostuseks, luues innovaatilisi lahendusi, et panustada inimeste ja kogukondade ohutusse. Sind ootab toetav ja professionaalne kollektiiv ning moodne töökeskkond Tallinnas.

Tule ja aita luua turvalisem ja ohutum Eesti!

Kandideerimiseks ootame Sinu cv-d märksõnaga G4S hiljemalt 28.08.2022 cv@tripod.ee. Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamisjuht Elis Luite, +372 523 2620.