fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 16/10/2022

Arendusprojektide projektijuht

Kaamos Energy on taastuvenergia valdkonnas kiirelt kasvav ettevõte, mille strateegiline eesmärk on taastuvenergialahenduste arendamine ja investeeringute suurendamine Eestis, et võtta edukalt kasutusele uued tehnoloogilised lahendused nagu päikeseenergia, salvestuslahendused, roheelekter ja tarbimisjuhtimine, mis on saanud üha rohkem inimeste igapäevaelu osaks. Ettevõttel on kiirel kasvav tootmisportfell, mille arendamisel tehakse koostööd erinevate tootmis-, kaubandus- ning elukondliku kinnisvara valdajatega.

Kaamos ootab oma professionaalse ja ambitsioonika meeskonnaga liituma ARENDUSPROJEKTIDE PROJEKTIJUHTI, kelle töö tulemuseks on tähtajaks valmivad uued tootmislahendused koostöös erinevate partneritega. Projektijuhina koostad lahenduse ideest kuni teostuseni ning seisad hea, et kõik projekti tööetapid valmivad kvaliteetselt ning ajakavas.

Sinu töölaual on etapid alates ideekavanditest kuni projekti dokumentatsiooni ja taotluste haldamiseni, edasi projektide operatiivne juhtimine  ning  tööde aruandlus kuni objektide kasutuselevõtuni. Suuremate projektide elluviimisel toetab Sind projektimeeskond lisaks partneritele ja alltöövõtjatele.

Otsime just Sind, kui:

  • omad vähemalt kaheaastast kogemust elektriehitusprojektide juhtimisel
  • Sul on head teadmised valdkonna õigusaktidest – tunned nii ehitus- kui planeerimisvaldkonna õigusakte ning elektriturgu reguleerivaid õigusakte
  • Sul on tehniline kõrgharidus ning huvi innovaatiliste ja arenevate lahenduste vastu
  • valdad vabalt nii eesti kui inglise keelt.

Tule ja aita viia Eesti energeetika roheliseks ning luua päriselt keskkonnahoidlikke lahendusi!

See on Sinu võimalus saada osa ja kasvada oma ala tipptegijaks koos Kaamos Energyga!

Värbamist korraldab Tripod. Kandideerimiseks palun saada oma elulookirjeldus ja sooviavaldus hiljemalt 16.10.2022 märksõnaga „Kaamos arendusprojektide projektijuht“  või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamisjuht Elis Luite (52 32 620).

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/

Kandideeri