fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 20/03/2022

Ärianalüütik

R-Kiosk ja Caffeine kohvikukett kannavad Eestis ühtset ärinime AS Reitan Convenience Estonia ning kuuluvad Norra pereettevõttesse REITAN. Eesti ärid on osa Reitani ärisuuna Reitan Convenience koosseisust. Tegemist on Euroopa ühe suurima jaekaubanduskontserniga, mis tegutseb Norras, Rootsis, Taanis, Soomes, Lätis, Leedus ja Eestis. 90 R-Kioski mugavuspoe ja 10 Caffeine kohvikuga toome eestlaste ellu kiiret ja maitsvat kosutust igal ajal, kuhu iganes nad teel on.

Ärianalüütik analüüsib äriprotsesse ning toetab juhte äriotsuste tegemiseks vajalike ärikriitiliste andmete hankimisel ja analüüsimisel. See on uus positsioon, kus Sa oled tugev partner juhatusele ja valdkondade juhtidele.

  • Analüüsid majandustulemusi ja tõlgendad neid. Mudeldad protsesse, otsuseid ja projekte ning prognoosid lühi- ja pikaajalist tulevikku ja kasumlikkust. Tuvastad andmetes esinevaid anomaaliaid ning analüüsid ja lahendad andmekvaliteedi probleeme.
  • Leiad täiendavaid võimalusi äritulemuste ja protsesside tõhustamiseks. Teed ettepanekuid ja koostööd erinevate osakondadega efektiivsuse tõstmiseks.
  • Osaled arendusprojektides ning teed erinevaid ad-hoc analüüse. Arendad analüüsivahendeid ja aruandlust.

Kas see oled Sina?

  • Edukal kandidaadil on kõrgharidus ning edukas äri- ja andmeanalüüsi kogemus.
  • Sul on teadmised statistikast, big data olemusest ja kasutamisvõimalusest. Tunned SQL päringukeelt päringute tegemiseks, oled väga hea MS Exceli kasutaja ja Sul on BI-tarkvara kasutamise kogemus. Tunned huvi erinevate tehnoloogiate vastu. Protsesside automatiseerimise oskus ning IT-teadmised annavad lisaväärtuse.
  • Sa oskad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt.
  • Oled uudishimulik, analüütilise mõtlemise ning üldistusoskusega oma valdkonna professionaal, kes oskab seostada võtmenäitajaid ja mõõdikuid tegeliku äritegevusega. Sa oled arengule ja tulemustele suunatud meeskonnamängija, kes on ka detailitäpne, proaktiivne ja hea suhtleja.

 Pakume Sulle võimalust teha põnevat tööd rahvusvahelises ettevõttes kogenud finantsjuhi meeskonnas, kus värskelt loodaval positsioonil on Sul võimalus see roll ise täpsemalt välja kujundada. Sind ootavad väärtuspõhine ettevõtte kultuur, mitmekülgsed ülesanded ning suurepärane võimalus end teostada. Tasustame vääriliselt Sinu panuse, pakume toetavat lisahüvede paketti ning toetame Sinu arengut. Meie uus kontor asub Ülemiste City linnakus, oleme koha- ja ajapaindlikud.

Kandideerimiseks saada oma CV märksõnaga „ärianalüütik“ hiljemalt 20.03.2022 või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves (tel 5787 1713)

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad www.tripod.ee/ettevottest/isikuandmete-kaitse

Kandideeri