fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 06/08/2023

Ärikondliku kinnisvara müügi- ja kliendikogemuse juht

Kaamos Group on 2002. aastal asutatud kodumaise kapitaliga investeerimisfirma, mis koondab enda alla kõik Kaamose ettevõtted. Ettevõte on tugevalt kapitaliseeritud ja professionaalselt juhitud grupp, mille tütarettevõte Kaamos Kinnisvara AS on ligi 20-aastase kogemusega elukondliku ja ärikinnisvara arendaja. Tegutsemisaja jooksul on uutele koduomanikele üle antud rohkem kui tuhat korterit ning portfelli kuulub ca 80 000 m2 üüripinda, sealhulgas Eesti suurim büroohoone Tammsaare Ärikeskus, aga ka näiteks Avala ärimajad, DEPO kauplusladu, Endla Ärimaja ja Statistikaameti maja.

Kaamos Kinnisvara professionaalse ja ambitsioonika meeskonnaga oodatakse liituma
ärikondliku kinnisvara müügi- ja kliendikogemuse juhti,

kelle peamiseks ülesandeks on Kaamos Kinnisvara ärikondliku kinnisvara kliendiportfelli edukas haldamine. Suurimad müügiobjektid on Avala kvartal ning Tammsaare Ärikeskus.

 

Peamised tööülesanded:

Ärikondliku kliendi üürisuhete haldajana viid Sa ellu ambitsioonika ja kiiresti kasvava valdkonna müügitegevusi. Toetudes oma kogemusele ärikinnisvaraga, on Sul teadmised ja võimekus üürikinnisvara objektide müügitegevusi planeerida ja neid edukalt realiseerida. Fookus on nii olemasolevate kui ka uute kinnisvaraarenduste üürilepingute müügistrateegia edukal elluviimisel ning roll hõlmab olulisel määral uute äriklientide leidmist, lepinguläbirääkimisi ja lepingute sõlmimist.
Kaamos Kinnisvara äripindade portfell on pidevas kasvus ning Sul on hea võimalus olla kaasatud uute arendusprojektide kontseptsiooni väljatöötamisse.

 

Kas see oled Sina?

Sa tunned väga hästi Tallinna ärikinnisvara maastikku ja kaasaegseid müügistrateegiaid. Oled iseseisev, tulemustele orienteeritud mõttelaadiga ning hea analüüsivõimega. Edukal kandidaadil on ette näidata väärikaid müügisaavutusi ärikinnisvara valdkonnas.
Ettevõte väärtustab iseseisvust ja initsiatiivikust, oluline on oskus prioriteete seada ning oma portfelli tegevusnäitajaid analüüsida.
Sul on kõrgharidus ning igapäevase tööga toimetulekuks on vajalik suurepärane eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas, kasuks tuleb vene keele oskus.

 

Kaamos pakub Sulle unikaalset võimalust saada osa Kaamose eduloost. Tule ja liitu Kaamose tipptegijatest meeskonnaga ning anna oma panus kogu grupi arengusse kasvades ise ja kasutades võimalusi, mida pakub tugev ja arenev rahvusvaheline organisatsioon!

 

📌 Kandideerimiseks saada oma CV hiljemalt 6.08.2023 märksõnaga „Kaamos Kinnisvara“ e-mailile või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi juhtivpartner Maria Veltmann ().

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad: https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/

Kandideeri