fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 07/09/2021

Rahvusvaheline ja pika kogemusega juhtiv logistikaettevõte ootab oma meeskonnaga liituma ÄRIKONTROLLERIT, kellel on finantsalane due diligence’i kogemus ning soov kasvavas äris kaasa mõelda uutele ärisuundadele.

Ärikontroller toetab ühe ärivaldkonna juhtimis- ja finantsotsuseid erinevate analüüside ja eelarvestamisprotsessi kaudu. Sinu ülesanne on majandus- ja finantstulemuste kontroll, analüüs ja esitlemine juhatusele ning juhtidele. Teed otsuste finantsmõju analüüse ja ehitad prognoosimudeleid, annad hinnanguid ning viid läbi ebastandardseid, komplitseeritud finantsanalüüse (nt uute turgude, teenuste, toodete, projektide tasuvusanalüüsid). Osaled finantseerimisprojektides, juhid oma tööprotsessiga seotud arendusprojekte, analüüsid ja teed ettepanekuid ärivaldkonna tegevusnäitajate optimeerimiseks.

Kas see oled Sina?
Edukal kandidaadil on kõrgharidus ning vähemalt kaheaastane kogemus ärinõustamise valdkonnas.
Ootame, et Sa oled tegelenud äri mudeldamise ja väärtuse hindamise projektidega, konsolideerimise
kogemus tuleb kasuks.Tunned mudeldamise funktsioone ja praktikaid Excelis ning oskad andmetöötlust VBA abil automatiseerida. Väärtustame terviku nägemise oskust ning uudishimu suure pildi vastu, analüütilisust ja vastutustunnet. Igapäevatöös kasutame eesti ja inglise keelt, kasuks tuleb vene keele oskus.

Sul on võimalus juhte nõustades ning keerukaid analüüse tehes anda panus ettevõtte arengusse, protsesse ehitada ja tegevusi automatiseerida. Sind ootavad eksootilised ärirahanduse ülesanded, professionaalsed kolleegid ning suurepärane võimalus end teostada. Ettevõtte peakontor asub Tallinnas, töötame ka kodukontoris.

Kandideerimiseks saada oma CV hiljemalt 7.09.2021
Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves (5787 1713)

Kandideeri