fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 08/08/2021

Post11 meeskonda on oodatud Ärisüsteemide arendusjuht / IT juht

Selles rollis vastutad ettevõtte ärisüsteemide arendamise ja kõigi IT lahenduste laitmatu töö eest. Oled ühenduslüliks ärivajaduste ja IT tellimuste vahel ja tagad ettevõtte jätkusuutlikuks arenguks vajalikud ärisüsteemid. Koostad ja juhid IT eelarvet, hoolitsed IT meeskonna tulemusliku töö ning partnerite, klientide ja lõppkasutajate kasutuskogemuse eest ja teed ettepanekuid uute tehnoloogiate kasutuselevõtuks. Sinu peamisteks koostööpartneriteks on ettevõtte juhtkond, tarkvarade peakasutajad, toote- ja müügiosakond, majaväline arenduspartner ja klientide esindajad.

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on varasem edukas IT projektide juhtimise kogemus ettevõttesiseselt või koostööpartnerina. Näed suurt pilti, kuid suudad tegeleda ka detailidega. Oled avatud ja hea suhtleja, võtad initsiatiivi ja pakud välja lahendusi. Oskad meeskonda motiveerida ja nende tööd korraldada. Oled valmis andma oma panuse, et lisaks IT lahendustele oleks korras ka ettevõte tervikuna. Sa sobid Post11 meeskonda, kui Sind käivitab e-kaubanduse valdkond ja innovaatilised lahendused e-kaubanduses ja logistikas.

Post11 meeskonnas töötades aitad Sa pakkuda elamust kauba saajale. Ettevõtte eesmärk on e-kaubanduse teenust rahvusvaheliselt muuta ning tehnoloogial on selle õnnestumisel väga oluline roll. Vastutades kogu ettevõtte tehnoloogilise võimekuse eest ja töötades koos maailma suurimate e-kaubanduse ettevõtetega, on Post11 ärisüsteemide arendusjuhil ligipääs e-kaubanduse maailma tippinfole ja arengule.
Sind ootab põnev ja vastutusrikas töö kiiresti arenevas logistikaettevõttes ning palju huvitavaid ja rahvusvahelisi tegevusi. Ettevõte kannab hoolt Sinu kui juhi professionaalse arengu eest, väärtustades avatud organisatsioonikultuuri, meeskonnatööd, asjatundlikkust ning pidevat arengut.

Kandideerimiseks saada oma CV märksõnaga „Post11“ hiljemalt 08.08.2021 e-postile või alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi konsultant Hillar Matto (, 5279195)

Kandideeri

Post11 on Omniva ja Hiina suurima erakapitalil põhinev kullerfirma S.F. Express poolt 2015. aastal asutatud ühisfirma.
Ettevõtte eesmärk on pakkuda erinevaid piiriüleseid logistikalahenedusi pidevalt kasvaval e-kaubanduse globaalsel turul. Läbi hea partnervõrgustiku suudab Post11 pakkuda oma teenuseid erinevates riikides üle maailma. Vaata lähemalt www.post11.com