fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 30/10/2022

Baltikumi finantsdirektor

HKScan Estonia AS on Eesti suurim ja kogu Baltikumis tegutsev toiduettevõte, mis kuulub Põhjamaade juhtivasse toidutööstuse kontserni HKScan. Peame oma suurimaks väärtuseks maitsvat kodumaist toitu, mis on kasvanud vastutustundlikult, pärit meie oma farmidest ning valmistatud just eestlaste maitse järgi. HKScanis oled osa meeskonnast, kes katab meie inimeste igapäevase toidulaua.

HKScani Baltikumi äriüksuse meeskond ootab liituma
terast ja koostööle orienteeritud
BALTIKUMI FINANTSDIREKTORIT 

Baltikumi finantsdirektorina oled finantsvaldkonna eest vastutav  tippjuhtkonna liige, kes seisab hea kogu äriüksuse finantsprotsesside ja süsteemide toimimise ning arendamise eest. Korraldad raamatupidamis- ja juhtimisarvestust, tagad finants- ja juhtimisaruandluse, eelarve koostamise, rahavoogude planeerimise, prognooside koostamise ja kulude juhtimise. Sul on võimalus mitmekihilises tööstuses olla tugev partner ettevõtte tegevjuhile ja kogu juhtkonnale, teha koostööd grupi CFO-ga ja olla partneriks krediidiasutustele.

Kas see oled Sina?

  • Sul on finantsalane kõrgharidus ja laiapõhjaline kogemus finantsvaldkonna eestvedajana ja meeskonna juhina.
  • Sinu kirg on numbrid ja ärikontroll. Sul on silmapaistev kogemus tootmisega seotud juhtimisarvestuses, hinnakujunduses, eelarvestamises ja prognoosimises. Oled aidanud ettevõtetel leida efektiivsust ning tõhustada põhitegevust.
  • Oskad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt.
  • Sulle on omane analüütiline ja äriline mõtlemine ning väärtustad meeskonnatööd.

Sind ootavad põnevad ülesanded väljakutseid pakkuvas, kuid strateegiliselt üliolulises sektoris kiiresti muutuval ajal. Sul on suurepärane võimalus areneda oma valdkonna tippettevõttega ning aidata  Baltikumis ambitsioonikad plaanid ellu viia. Pakume Sulle nüüdisaegset töökeskkonda ja oleme toeks sisseelamisperioodil. HKScani kontor asub Lool.

Sinu panusest sõltub Eesti suurima toiduettevõtte juhtimisotsuste kvaliteet ning saad kaasa rääkida äri arendamisel algtootmisest lõpptarbijani. See on töökoht, kus Sinu panus mõjutab nii turgu kui tarbijat!

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d hiljemalt 30.10.2022 aadressil .
Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves (tel 5787 1713).

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/.

 

Kandideeri