fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 01/02/2022

Baltikumi logistikadirektor

HKScan Estonia AS on Eesti suurim ja kogu Baltikumis tegutsev toiduettevõte, mis kuulub Põhjamaade juhtivasse toidutööstuse kontserni HKScan. Peame oma suurimaks väärtuseks maitsvat kodumaist toitu, mis on kasvanud vastutustundlikult, pärit meie oma farmidest ning valmistatud just eestlaste maitse järgi. HKScanis oled osa meeskonnast, kes katab meie inimeste igapäevase toidulaua.

HKScani Baltikumi äriüksuse meeskond ootab liituma koostööle ja lahendustele orienteeritud Baltikumi logistikadirektorit! 

Logistikadirektorina oled eestvedajaks kogu meie logistikaprotsessile (sh siselogistika ja eksport) nii erinevates tootmisüksustes kui Baltikumi algtootmises. Sinu koostada ja juhtida on meie logistikaüksuse eelarve. Juhtkonna liikme ja oma valdkonna strateegilise juhina on sul võimalus ettevõtte arengut toetades panustada transpordi- ja ladustamisprotsesside arendamisse. Tagad koos oma meeskonnaga transpordihankeid korraldades, partneritega läbirääkimisi pidades ning lao IT-süsteeme arendades kõrge teenusekvaliteedi. Sinu tiim koosneb ligi sajast inimesest, kelle otsesed juhid moodustavad Sinu meeskonna tuumiku. Sinu eestvedamisel käivitatakse kaasaegsed ja efektiivsed logistikalahendused, mis jõuavad Baltikumis iga inimeseni.

Edukal kandidaadil on vähemalt viieaastane logistika või tarneahela juhtimise kogemus (soovitatavalt rahvusvahelises ettevõttes FMCG-sektoris) ja kõrgharidus kas tarneahela juhtimises või logistikas. Sinu kirg on logistikavaldkonna efektiivsed lahendused, mille elluviimisel on Sul ette näidata silmapaistvad saavutused. Oled inimeste ja suure meeskonna kogenud juht. Analüütiline ja äriline mõtlemine ning süsteemsus on Sulle omased. Avatud suhtlejana oled hea koostööoskusega liider ja tugev läbirääkija. Lisaks eesti keelele oskad Sa heal tasemel inglise keelt ja suhtlustasandil vene keelt.

Sind ootavad põnevad väljakutsed pidevalt arenevas logistikavaldkonnas. Sul on suurepärane võimalus areneda koos suure ettevõttega ning aidata meil Baltikumis ambitsioonikad plaanid ellu viia. Pakume Sulle nüüdisaegset töökeskkonda, oleme toeks sisseelamisperioodil ja toetame sportlikku eluviisi. Sinu töökoht asub HKScani uhiuues ja kaasaegses logistikakeskuses Jüris.

Kandideerimiseks saada palun oma CV hiljemalt 1.02.2022 e-posti aadressile või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves (tel 5787 1713)

Kandideeri