fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 04/12/2022

Baltikumi personalipartner

Lantmännen Unibake on külmutatud pagaritoodete tootja, millel on 6000 pühendunud töötajat ja nüüdisaegsed tehased enam kui 20 riigis. Lantmänneni grupi omanikeks on Rootsi põllumehed. Eestis töötab Saue tootmisüksuses 160 inimest.

https://www.lantmannen-unibake.com

Let’s reimagine your career
Have an appetite for more?
You could be our new HR Business Partner in Baltics!

Lantmännen Unibake ootab oma meeskonda asjatundlikku ja toetavat
BALTIKUMI PERSONALIPARTNERIT

Baltikumi personalipartner on kõikide personaliteemade ekspert Baltikumis, toetades tehasejuhte, esmatasandijuhte ja müügijuhte. Sa juhid erinevaid arenguprogramme meie Soome ja Baltikumi äriüksuses ja viid personaliprotsessid oma piirkonnas ellu. Sa arendad edasi ja viid ellu töötajate leidmise ja hoidmisega ning koolituse ja arendusega seotud tegevused ning seisad hea Lantmänneni grupi HR süsteemi (Workday) eduka juurutamise eest. Sa raporteerid personali- ja kommunikatsioonidirektorile Soomes, igapäevatöös on Sulle abiks personalispetsialist.

Kas see oled Sina?

  • Sul on kõrgharidus ja vähemalt viieaastane töökogemus personalijuhtimises. Sul on väga hea arusaam personaliprotsesside ja -süsteemide rakendamisest ning muudatuste juhtimisest, kogemus töösuhete haldamises, värbamises, koolitus- ja arendustegevustes ning tööandja mainekujunduse arendamises.
  • Sa valdad eesti ja inglise keelt, soome ja/või vene keele oskus tuleb kasuks.
  • Oled tulemustele suunatud positiivse suhtumisega inimene ja lahendusi leidev toetav partner.

Pakume Sulle mitmekülgset personalivaldkonna eestvedaja rolli, kus Sul on ärieesmärkide saavutamisel võtmepositsioon. See on suurepärane võimalus osaleda rahvusvahelistes projektides ja koolitustel, reisida lähiriikidesse ning areneda oma valdkonnas. Sind ootab professionaalne meeskond, tugev organisatsioonkultuur, nüüdisaegsed töötingimused ja motiveeriv tasupakett. Meie tootmisüksus ja Sinu peamine töökoht asub Sauel, rakendame ka kaugtööd.

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d hiljemalt 04.12.2022 aadressil või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves (tel 5787 1713).

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/.

Lantmännen – Growing together from Field to Fork

Kandideeri