fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 30/04/2023

Baltikumi turundus- ja kommunikatsioonidirektor

Fazeris on iga inimese panusel oluline väärtus. Oleme toiduettevõte, mis ühendab traditsioone ja innovatsiooni. Me töötame Põhjamaade väärtustest lähtudes – võrdsus, ohutus, avatus ja üksteise kuulamine. Meie sotsiaalne vastutustundlikkus tähendab ausat suhtumist iseendasse ja maailma meie ümber. Oleme kõiges loomingulised – maitsete valikus, käitumises ja innovatsioonis.

Fazer Eesti (Bakery) ootab oma meeskonda

BALTIKUMI TURUNDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIDIREKTORIT

(tähtajaline töö)

Tule ja loome koos tähendusrikkaid hetki!

Sinu panus toetab ettevõtte kasvu läbi turundusstrateegia arendamise ja elluviimise. Seisad hea lühi- ja pikaajalise planeerimise, uuringute ja analüüside, kommunikatsiooni ja sotsiaalmeedia tegevuste eest, oled sisekommunikatsiooni tugi ja genereerid uuenduslikke tootekontseptsioone. Oled Baltikumi turundus- ja kommunikatsioonimeeskonna inspireeriv eestvedaja, Baltikumi juhtkonna liige ja teed tihedat koostööd müügiosakonna ja teiste ärifunktsioonidega.

Kas see oled Sina?

  • Sul on kõrgharidus turunduses või ärijuhtimises ja turundusvaldkonna juhtimise kogemus FMCG-s.
  • Oskad juhtida brändi ja tooteid ning tunned Baltikumi turgu.
  • Oled innustav eestvedaja ja väärtustad meeskonnatööd.
  • Oskad numbreid tõlgendada, näha võimalusi ja realiseerida neid äri arendamiseks.
  • Suhtled vabalt nii eesti kui inglise keeles.

Fazer pakub Sulle võimalust olla osa toidukultuuri arendamises. Saad sõbralikus ja professionaalses keskkonnas avastada ja proovida uusi asju ning kasvada koos tugeva brändi ja meeskonnaga.

Fazer on toiduelamustele keskendunud ettevõte, mis võimaldab meil kõigil nautida päeva parimaid hetki. Fazer on pakkunud maitseelamusi enam kui 100 aasta ja väiksest kondiitriärist on välja kasvanud rahvusvaheline kontsern, mille esindused asuvad seitsmes riigis Põhja-Euroopas ning lisaks müüakse tooteid ligikaudu 40 erinevasse riiki. Eestis on Fazeri tuntuimad brändid Karl Fazer, Geisha, Tutti Frutti, Dumle, Kismet, Marianne, Fazer Kodusai ja Fazer Must leib.

Northern Magic. Made Real.

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d hiljemalt 30.04.2023 aadressil või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves (tel 5787 1713).

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/

 

Kandideeri