fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 12/03/2023

BÜROOJUHT – JÄTKUSUUTLIKKUSE SPETSIALIST

Kaamos Group OÜ on 2002. aastal asutatud kodumaise kapitaliga investeerimisettevõte, mis koondab enda alla kõik ärisuunad. Kaamos Group’i suurimad investeeringud hõlmavad kinnisvaraarendust, puidutööstust ning energeetikat. 2021. aasta lõpu seisuga oli gruppi kuuluvate ettevõtete varade maht 247 miljonit eurot ning omakapital 139,9 miljonit eurot. Kaamos Group on tööandja enam kui 300 inimesele.

Kaamos Group’i professionaalse ja ambitsioonika meeskonnaga oodatakse liituma BÜROOJUHTI – JÄTKUSUUTLIKKUSE SPETSIALISTI.

 Ootame just Sind!

  • Sa oled avatud suhtleja, iseseisev, oma töös korrektne ja hea organisaator.
  • Sa korraldad igapäevaselt kontori tööd ja koostöös partneritega hoolitsed, et Kaamose meeskonna töö igapäevaselt toimiks ja töökodu oleks hoitud.
  • Sa korraldad tiimi koosolekuid ja üritusi, lähetusi ning võtad vastu külalisi Kaamose Avala ärikvartalis.
  • Roheline Kaamos on osa Kaamose ESG strateegiast, mille üheks oluliseks eesmärgiks on olla igapäevaselt ettevõtte toimimises jätkusuutlik. Sa oled keskkonnasäästliku mõtteviisiga ja pakud igakülgset tuge ESG eest vastutavale tugiteenuste juhile.
  • Osaled aktiivselt projektimeeskonnas ning panustad alamstrateegia rakendamisse nii ettevõtte siseselt kui ka väliselt.
  • Lisaks eesti keelele valdad Sa suurepäraselt inglise keelt nii kõnes kui kirjas.

Kaamos Group pakub Sulle unikaalset võimalust saada osa meie eduloost, võimalust areneda nii isiklikult kui ka ametialaselt. Sind ootavad professionaalsed ja toetavad kolleegid erinevatest valdkondadest. Tule ja liitu tipptegijatest meeskonnaga ning anna oma panus kogu Kaamos Group’i arengusse kasvades ise ja kasutades võimalusi, mida pakub tugev ja arenev rahvusvaheline organisatsioon!

Värbamist korraldab Tripod. Kandideerimiseks saada oma CV hiljemalt 12.03.2023 märksõnaga „Kaamos Group“ e-mailile või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamisjuht Elis Luite (52 32 620), vaata samuti https://tripod.ee/konkursid/

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/

Kandideeri