fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 23/04/2023

Country Manager

Swecon on maailmas oma valdkonnas tippklassi kuuluva Volvo ehitustehnika volitatud edasimüüja ja hoolduskeskus nii Rootsis, Saksamaal kui ka Baltikumis. Sweconi visioon olla juhtiv ehitusseadmete lahenduste pakkuja kõigil meie turgudel. Sweconil on Eestis 50 töötajat ning Baltikumis 90 meeskonnaliiget.

Loe lähemalt: www.swecon.ee

Ootame oma rahvusvahelise meeskonnaga liituma koostööle suunatud
Eesti Country Manager´i,
et koos arendada ja ellu viia tulevikustrateegia.

 

Sinu roll on juhtida ettevõtte arendamist ja tulemuslikkust. Osaled meie äri ja organisatsiooni arendamises. Strateegia ja muudatuste elluviimisel kaasad meeskonna, hoides fookuses ärikasvu, jätkusuutlikkuse ja digitaliseerimise. Oled eestvedajaks müügieesmärkide saavutamisel ja kliendirahulolu kujundamisel. Oled osa Baltikumi juhtrühmast ja raporteerid Baltikumi tegevjuhile.

 

Edukal kandidaadil on tehniline või majandusalane kõrgharidus ning müügidirektorina töötamise kogemus kaubanduse või teeninduse valdkonnas. Suhtled vabalt eesti ja inglise keeles. Oled juhina positiivne ja väljakutseid esitav eestvedaja. Sind innustab meeskonnatöö ning Sinu tugevus on inimeste arendamine. Oled analüütiline ja süsteemne partner ning Sul on töökogemus rahvusvahelise ettevõtte maatriksstruktuuris.

 

Sul on võimalus jätkuvalt arenevas äris ennast teostada, arendada kvaliteetset teenust rasketehnika valdkonnas ning juhtida meeskonna arengut. See on sisukate väljakutsetega ülesanne Sweconi grupis, kus Sul on mitmekülgne võtmeroll äri ja koostöö edendamisel Eestis ja Baltikumis. Lantmännen grupi meeskonnaliikmena on Sul suurepärane võimalus isiklikult areneda ja oma karjääri edendada.

 

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d hiljemalt 23.04.2023 aadressil .
Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves (tel 5787 1713).

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/

Kandideeri