fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 19/09/2021

Telia Eesti on üks eriline koht töötamiseks – nagu innovatsioonilabor või startup, kus uuendused esimesena ellu rakendatakse ja ära proovitakse. Eesti on olnud ja on ka edaspidi hüppelava, kust paljud inimeste elu lihtsamaks ja mugavamaks tegevad lahendused alguse saavad. Tule ja liitu meeskonnaga, kelle käes on nii palju võimalusi teha Eesti elu paremaks!

 

Sinu töö peamiseks eesmärgiks on olla eestvedajaks kõigi ettevõtte poolt pakutavate digikanalite äri ja kliendikogemuse arendamisel. Sinu eestvedamisel kujundatakse visioon, luuakse strateegia ning koos partnerite ja meeskonnaga viiakse ellu tegevused, mis aitavad ettevõttel olla oma kliendi jaoks parima ja efektiivseima kasutajakogemuse pakkuja.

Oleme otsimas just Sind kui Sul on varasem kogemus eestvedajana teenuste disainimisel ning kasutajakogemuse arendamisel. Oled olnud silmapaistvaid ideid genereerinud meeskonna juht, kelle eestvedamisel on äriliselt uueks saanud iseteeninduskeskkonnad ning pakutud unikaalset ja innovaatilist kliendikogemust.

Oled kursis suurettevõtte protsessidega ning naudid tööd rahvusvahelises meeskonnas nii eesti kui inglise keeles.

Personaliotsingut viib läbi Tripod. Täpsemat infot annab värbamisjuht Elis Luite, 523 2620.

Kandideermissoovi ootame kuni 19.09 aadressil cv@tripod.ee.

Kandideeri