fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 12/03/2023

Eesti turu juht

Kasvame koos täna, et muuta homset energiamaailma!

Tere! Olen Roul Tutt, Eesti Energia koduturgude müügivaldkonna juht. Meie ambitsioonika müügimeeskonna eesmärgiks on luua ja pakkuda meie klientidele väärtustloovaid energialahendusi ja suurepärast kliendikogemust. Pakume ja arendame terviklikke energialahendusi  ja teenuseid nii era- kui äriklientidele.

Ootame oma meeskonda

Eesti turu juhti

Sinu peamine väljakutse on tagada Eesti turu ärikasumlikkus ja müügivõimekus, pakkudes kõikidele kliendisegmentidele terviklikke energialahendusi, mida meie ainulaadne tooteportfell võimaldab. Sinu fookuses on luua Eesti turu müügistrateegia, arendada suurepärast kliendikogemust ning juhtida tulemuslikult müüki ja teenindust. Iga päev seisad Sa hea umbes 170-liikmelise müügimeeskonna eestvedamise ning hoidmise eest, väärtustades ja soodustades kliendikeskset mõttelaadi, koostööd ning tulemustele orienteeritust.

Pakume Sulle mitmekülgset eneseteostuse võimalust unikaalses valdkonnas ja kasvavas rahvusvahelises ettevõttes. Töötad valdkonna parimate tegijatega ja saad ennast mitmekülgselt arendada. Sind ootab tugev organisatsioon ja mitmekesine kliendibaas. Sul on võimalus proovida uusi asju ja koos meeskonnaga muuta energiamaailma.

Me ootame just Sind!

  • Oled vähemalt kolm aastat töötanud suurettevõttes müügivaldkonna tippjuhina. Tunned hästi nii B2B kui B2C äri edendamist ja oled kogenud juhtide juht.
  • Sind sütitab tahe saada rahvusvaheliseks müügivaldkonna eestvedajaks ja maksimeerida väärtust maaturul.
  • Sulle on omane ambitsioonikus, positiivsus ja tulemustele orienteeritus.
  • Sa oled kliendikeskne, õppimis- ja analüüsivõimeline juht, avatud ja hea suhtlemisoskusega partner ning saavutad inimestega kergesti kontakti.
  • Oskad väga hästi eesti ja inglise keelt, suhtlustasemel räägid ka vene keelt.

Kus? Sinu töökoht asub Tallinnas.

Soovid teada rohkem? Kirjuta või helista!

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d hiljemalt 12.03.2022 aadressil .
Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves (tel 5787 1713).

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/

Eesti Energia on Läänemere elektri- ja gaasiturul ning rahvusvahelisel kütuseturul tegutsev energiatootja ja klientidele kasulike energialahenduste pakkuja. Meie koduturud asuvad Läänemere regioonis: Eestis, Lätis, Leedus, Poolas ja Soomes.

Kandideeri