fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 06/03/2022

Ehitusinsener

Bauroc on enam kui kahekümne tegutsemisaasta jooksul kasvanud Põhja-Euroopa suurimaks poorbetoontoodete valmistajaks. Ettevõtte tootmisüksused asuvad kõigis kolmes Balti riigis, Eesti tehas paikneb Lääne-Virumaal Andjas. Bauroc turustab toodangut oma grupi ettevõtete või edasimüüjate vahendusel kokku 10 riigis, millest suurimad sihtturud on Baltikum ja Põhjamaad. Grupi 2021. aasta käive oli 40 milj eurot ja me anname Eestis tööd 130 inimesele.

Sa toetad müügiosakonda tehnilistes teemades ning aitad klientidele leida optimaalseid lahendusi Bauroc toodete kasutamiseks. Analüüsid ehitusjoonised, joonestad seina- ja laepaneelide laotused, teostad eripaneelide tugevusarvutused ja koostad tootejoonised. Sa kaasajastad ja täiendad projekteerijatele suunatud infomaterjale näidisjooniste (tüüpsõlmed DWG-formaadis, 3D sõlmed) ning tehnilise info osas. Pakud tuge projekteerijate nõustamisel, osaledes koolitusmaterjalide ettevalmistamisel ja nende esitlemisel arhitekti- ja inseneribüroodele suunatud seminaridel.

Kas see oled Sina?

Sobival kandidaadil on relevantne erialane töökogemus ja ehitusinseneri väljaõpe vähemalt bakalaureuse kraadi tasemel. Sa valdad vabalt AutoCAD-i ja soovitavalt elementaarsel tasemel ka mõnda 3D projekteerimistarkvara. Sa oled oma töös süstemaatiline ja korrektne, hea suhtlemisoskusega ning ellusuhtumiselt positiivne. Lisaks heale eesti ja inglise keele oskusele tuleb kasuks vene keele oskus.

Meie pakume Sulle professionaalset ja üksteist toetavat meeskonda ning huvitavat ja väljakutsete rohket tööd rahvusvahelises ettevõttes, kus Sul on võimalus anda oma panus Bauroc grupi tootearenduse ja müügitegevuse toetamiseks.

Me õpetame ja toetame Sind sisseelamisel ning pakume vajadusel tööalast täiendkoolitust. Lisaks pakume konkurentsivõimelist töötasu ning motivatsioonipaketti koos sportimistoetusega. Sinu peamine töökoht asub ettevõtte kontoris Tallinnas.

Kandideerimiseks saada CV hiljemalt 06.03.2022 märksõnaga ‘Bauroc’ või kandideeri alloleva nupu kaudu

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamisjuht Elis Luite (52 32 620)

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/

Kandideeri