fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 13/09/2023

ELEKTRIK-MEHHATROONIK

Paulig on toidu- ja joogivaldkonnas tegutsev pereettevõte, mis arendab jätkusuutlikku toidukultuuri – sellist, mis on hea nii inimestele kui ka planeedile. Paulig pakub maitseelamusi: kohvid ja joogid, Tex Mex ja vürtsid, suupisted ja taimsed valikud. Ettevõtte kaubamärgid on Paulig, Santa Maria, Risenta, ja Poco Loco. Ettevõttes on kokku üle 2300 töötaja 13 riigis, kes töötavad selle nimel, et elu oleks tulvil maitseid – For a life full of flavour.

ELEKTRIK-MEHHATROONIK,

Sind ootab põnev väljakutse Pauligis!

Selles rollis kannad Sa hoolt elektriseadmete seadistamise ja kontrolli eest, teostad elektripaigaldiste ja tarvitite käidutoiminguid, tagad mehhatroonikasüsteemide korrashoiu, käitad tootmismasinaid tooraine ja pakkematerjalide kasutamiseks ning tuvastad ja kõrvaldad rikked. Lisaks tegeled Sa varuosade hinnapakkumiste küsimise ning nende limiteeritud tellimisega ja varuosade vastuvõtuga lattu.

Sa aitad korras hoida juhendeid ning koolitad meeskonna operaatoreid tehnilises masinakasutamises.

Ootame just Sind:

  • Sul on elektrialane haridus ja eelnev töökogemus elektrikuna või mehhatroonikuna;
  • Sul on oskus lugeda elektrijooniseid;
  • Sa oled kiire õppija ja oma töös süsteemne;
  • Sul on hea eesti ja kesktasemel inglise keele oskus, kasuks tuleb vene või saksa keele oskus;
  • Sul on arvutikasutamise oskus tavakasutaja tasemel

 

Pakume Sulle toetavat, tugevat ja kokkuhoidvat kollektiivi, samuti põnevat tööd ja uusi väljakutseid tugeva väärtustpõhise organisatsioonikultuuriga ettevõttes, eneseteostusvõimalust ja isiklikku ning erialast arengut, lisaks märkimisväärseid töötajate soodustusi. Sul on võimalus töötada tuntud kaubamärkide ja toodetega pidevalt arenevas pereettevõttes, mis annavad värvi ja maitset nii toidutootmises kui terves maailmas.

Kandideerimiseks saada oma CV hiljemalt 13.09.2023 märksõnaga “Paulig“ aadressile . Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Elis Luite (5232620)

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad: https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/