fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 17/09/2023

Energiakaubanduse valdkonnajuht

Kaamos Gruppi kuuluv ettevõte Kaamos Energy on taastuvenergia valdkonnas kiirelt kasvav ettevõte, mille strateegiline eesmärk on taastuvenergialahenduste arendamine ja investeeringute suurendamine Eestis ja lähiriikides. Eesmärgiks on võtta edukalt kasutusele uued tehnoloogilised lahendused, nagu päikeseenergia, salvestuslahendused, roheelekter ja tarbimisjuhtimine, mis on saanud üha rohkem inimeste igapäevaelu osaks.

Ettevõttel on kiirelt kasvav tootmisportfell, mille arendamisel tehakse koostööd erinevate tootmis-, kaubandus- ning elukondliku kinnisvara valdajatega. Tänaseks omatakse 70+MW tootmisvarasid taastuvenergias ning lähiaastatel on soov ja võimekus seda mitmekordistada. Eesmärk on suurendada energiatõhusust ja roheenergiakasutust ning tuua portfelli uusi taastuvenergia tehnoloogiaid ning lähenemisi, mis suurendaks efektiivsust ja tagaks konkurentsieelise energiaturgudel osalemiseks.

Kaamos Energy meeskonnaga oodatakse liituma

ENERGIAKAUBANDUSE VALDKONNAJUHTI,

kes tegeleb energiakaubanduse strateegia ja protsesside väljatöötamise ja nende rakendamisega igapäevases äris. Sinu juhtida ja arendada on pikaajaliste elektrimüügilepingute ja PPA-de sõlmimine. Sa maandad taastuvenergia tootmisportfelli riske ning maksimeerid kasumlikkust. Sinu koostada ja luua on lisaks kauplemismudelid ja nende välja töötamiseks lähteülesanded ning rakendad neid igapäevases äris. Sa jälgid ja analüüsid elektriturgu ja suhtled partneritega, bilansihalduritega, elektrimüüjatega ja ehitad nendega üles koostööd.

Edukal kandidaadil on:

  • vajalikud teadmised elektrituru korraldusest ja kaubandusest;
  • kõrgharidus energeetikas, majandusteaduses või sarnasel erialal;
  • suurepärane eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas;
  • teadmised valdkondadest: mFRR, aFRR, NPS, GoO, MWp;
  • sisemine motivatsioon panustada läbi roheenergia homsesse puhtamasse tulevikku.

 

Tule ja aita viia Eesti energeetika roheliseks ning luua päriselt keskkonnahoidlikke lahendusi!

See on Sinu võimalus saada osa ja kasvada oma ala tipptegijaks koos Kaamos Energy’ga!

 

Kandideerimiseks saada oma CV hiljemalt 17.09.2023 märksõnaga „Kaamos Energy“ e-mailile cv@tripod.ee.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamisjuht Elis Luite (52 32 620), vaata samuti https://tripod.ee/konkursid/

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad: https://tripod.ee/isikuandmete-kaitsepohimotted/

 

Kandideeri