fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 12/06/2022

Finantsjuht

Saarioinen Eesti OÜ valmistoidutehas toodab Mamma toitude sarja. Tehas on rajatud 2009. aastal, siin töötab ligi 180 inimest ja meie aastakäive on 15 miljonit eurot. Mamma visioon on olla eelistatuim ja armastatuim mugavustoidu pakkuja Eestis. Me tahame muuta inimeste elu mugavamaks, pakkudes neile puhtast toorainest südamega valmistatud toitu.

Ootame meie Raplas asuva meeskonnaga liituma teotahtelist ja rõõmsameelset FINANTSJUHTI,

kes armastab numbreid ning kellele raportid valmistavad rõõmu!

 

Finantsjuht on tulemustele orieteeritud ning hea analüüsivaistuga, tema rolliks on finantsvaldkonna strateegiline ja operatiivne juhtimine ning arendamine. See roll hõlmab nii inimeste juhtimist ja motiveerimist kui tööd numbritega.

Finantsjuht juhib eelarve protsessi, planeerib rahavooge, peab juhtimissarvestust (sh omahinnarvestused), koostab analüüse ja raporteid, vastutab aruandluse eest juhtkonnale ja emaettevõttele. Samuti ootame finantside ja riskide juhtimist äriühingus, innovatiivset lähenemist, IT valdkonna koorindeerimist ning investeeringutega seotud tegevuste juhtimist ettevõttes.

Selles rollis on Sul tegutsemisvabadus, oled juhtkonna liige ja juhid kaheliikmelist finantstiimi. Sulle on toeks professionaalne meeskond ja Sinu kasutuses on head töövahendid, sh auto.

Mida pakume?

Pakume Sulle huvitavat tööd tuntuimas mugavustoitu tootvas  ettevõttes. Selles rollis on Sul võimalus kasvada koos noore ja energiat täis meeskonnaga. Sul on võimalus panustada tõhusa finantsvaldkonna korraldamisesse ning seeläbi ise õppida ja areneda. Asume Raplamaal Alus – 40 min sõidu kaugusel Tallinnast, vahel töötame ka kodukontoris.

Edukal kandidaadil on varasem kogemus pearaamatupidaja või finantsjuhina soovitavalt tootmisettevõttes, sh FMCG-sektoris. Sul on kõrgharidus, oled juhtinud väikest meeskonda, kasuks tuleb varasem kogemus finantsvaldkonna restruktureerimis- ja arendusprojektide juhtimisel, samuti tööoskus programmidega: NAV, KUUP, IT-vahendite kasutamisoskus ning õpivalmidus. Suhtled vabalt inglise või soome keeles

 

Kandideerimiseks palun saada oma CV (märksõnaga „Saarioinen“)  hiljemalt 12.06.2022 aadressil või kandideeri alloleva nupu kaudu. Lisainfo: värbamisjuht Elis Luite (52 32 620).

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad: https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/

 

 

Kandideeri