fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 04/12/2022

Finantsjuht/juhatuse liige

SLO AS on 30-aastase ajalooga, üks juhtivaid äriklientidele suunatud elektrivaldkonna tooteid müüv ettevõtte. SLO kuulub rahvusvahelisse Sonepar gruppi, mis on suurim elektri- ja sidetarvikute B2B hulgimüüja maailmas. Sonepar Group on esindatud 48 riigis, SLO AS omanik on Sonepar Suomi OY (endine SLO OY). Eestis on kokku 9 müügikontorit, ettevõtte keskladu ja peakontor asuvad Tallinnas. SLO AS käive on 36 miljonit eurot ja Eesti meeskonnas töötab 70 inimest.

SLO ootab oma meeskonda ettevõtte arengut toetavat ja koostööle suunatud
FINANTSJUHTI/JUHATUSE LIIGET

Finantsjuht on kogu finantsvaldkonna eest vastutav  tippjuhtkonna liige, kes seisab hea finantsprotsesside ja -süsteemide toimimise ning arendamise eest. Sinu vastutusvaldkonnad on juhtimisarvestus ja aruandlus alates eelarvestamisest ja finantsriskide hindamisest kuni raamatupidamise korraldamiseni. Igapäevatöös on Sulle abiks kontroller, raamatupidaja ja ERP-spetsialist. Oled võtmepartner tegevjuhile ja osakonnajuhtidele ning teed koostööd grupi finantsvaldkonna inimestega.

  • Sinu ülesandeks on grupisisese regulaarse aruandluse korraldamine ja ad hoc aruandlus vastavalt vajadusele.
  • Viid läbi compliance´iga seotud kontrolle (Business Partner Assessment) ja seisad selle eest, et ettevõtte koostööpartnerid on hea reputatsiooniga. Oled sisekontrolli tegevuste koordinaator ja koostööpartner grupi sisekontrollile.
  • Lisaks finantsriskide hindamisele osaled koostöös grupi esindajatega erinevate äririskide hindamise ja varade kindlustusega seonduvate küsimuste lahendamisel.
  • Koostad aastaaruande ja suhtled audiitoritega.

Kas see oled Sina?

  • Sul on finantsalane kõrgharidus ja finantsjuhtimise kogemus.
  • Tunned raamatupidamist ja omad kogemust müügiorganisatsioonis.
  • Oled kogenud ERP kasutaja ning oled juhtinud tarkvara arendusprojekte ja juurutusi.
  • Oskad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt.
  • Sulle on omane analüütiline ja äriline mõtlemine ning väärtustad meeskonnatööd. Oled initsiatiivikas, julge ja positiivse suhtumisega inimene.

Sind ootab huvitavate ülesannetega mitmekülgne finantsvaldkonna roll rahvusvahelises grupis, kus Sul on võimalus anda oluline panus meie protsesside ning kogu äri arendamisse ja kasvu. Meie tugevas meeskonnas on usaldusväärsed professionaalid, julgustame üksteist ja loome koos tulevikku. Pakume Sulle toetavat töökeskkonda, meie kontor asub Tallinnas Kesk-Sõjamäel.

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d hiljemalt 4.12.2022 aadressil  või kandideeri alloleva nupu kaudu. Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves (tel 5787 1713).

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/.

Kandideeri