fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 31/10/2021

Finantsjuht/Juhatuse liige

Kaamos Group on eestimaine uuendusmeelne investeerimisettevõte, mille peamised fookused on suunatud rahvusvaheliselt puidutööstustesse, kinnisvaraarendusse, ehitusse, taastuvenergeetikasse ja iduettevõtlusesse. Oleme kohal nii keskkonnateadliku elu- ja ärikeskkonna arendamisel, Euroopa kaasaegseimate puidutööstuste rajamisel kui ka järgmise ükssarviku eduloo juures. Kaamos Grupi varade maht ületab tänaseks 200 MEUR ning ettevõttes töötab enam kui 300 inimest.

 

Ootame meeskonnaga liituma oma ala tipptegijana juba tulemusi näidanud FINANTSJUHTI/JUHATUSE LIIGET, kellega üheskoos tagada ettevõtte jätkusuutlik kasv ning kelle juhtida on juhtimisarvestuse ja raamatupidamise valdkonnad.

Otsime võimekat, kogenud, aktiivset ja analüütilise mõttelaadi ning tööriistapagasiga meeskonnaliiget, kes valdab lisaks eesti ja inglise keelele ka väga heal tasemel vene keelt.

Ootame meeskonnaga liituma meie ühiseid väärtusi jagavat uut kaaslast, kellega koos saaksime üheskoos anda panuse ettevõtte jätkusuutlikku kasvu. Tule ja kirjuta meiega oma Elu Lugu.

Kandideerimiseks palun saada oma elulookirjeldus ja sooviavaldus hiljemalt 31.10.2021 märksõnaga „Kaamos CFO“  või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Värbamist korraldab Tripod. Rohkem infot annab värbamisjuht Elis Luite

Kandideeri