fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 08/08/2021

Swecon otsib oma professionaalsesse meeskonda FINANTSJUHTI

Finantsjuht on finantsvaldkonna strateegiline ja operatiivne juht ning arendaja. Sa juhid eelarve protsessi, planeerid rahavooge ning tagad korrektse raamatupidamise ja aruandluse. Seisad hea raporteerimise arendamise ja protsesside ühtlustamise eest. Finantsvaldkonna eksperdina osaled äriplaneerimisel ja ärisuundade kujundamisel. Selles rollis oled Sa juhtrühma liige ja raporteerid Eesti tegevjuhile, samuti teed koostööd Baltikumi finantsjuhiga. Sinu meeskonnas on kolm finantsvaldkonna spetsialisti.

Edukal kandidaadil on majandus- või ärialane kõrgharidus, vähemalt viieaastane finants- ja inimeste juhtimise kogemus rahvusvahelises ettevõttes. Sa oskad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt, lisaväärtuseks on vene keele oskus suhtlustasandil. Väärtustad meeskonnatööd ja oled analüütiline, strateegilise vaatega partner juhtidele ning eestvedaja oma meeskonnale, kes tahab koos ettevõttega areneda.

Pakume Sulle mitmekülgset tööd rahvusvahelises organisatsioonis. Sul on võimalus anda oma panus meie äri edendamiseks. Sweconi meeskond on arengule suunatud ja üksteist toetav. Lantmänneni grupi tiimiliikmena on Sul suurepärased võimalused töötada ja isiklikult areneda rahvusvahelises ettevõttes. Anname sinu kasutusse ametiauto ning Sinu töökoht asub Rae vallas Sweconi uues esinduses.

Kandideerimiseks saada oma CV hiljemalt 08.08.2021 e-posti aadressile või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves (tel 5787 1713)

Kandideeri

Swecon on Volvo ehitustehnika volitatud edasimüüja ja hoolduskeskus nii Rootsis, Saksamaal kui ka Baltikumis. Eestis on Sweconil viis teeninduskeskust, kus lisaks ehitusmasinate müügile pakutakse esmaklassilist järelteenindust ja müüakse varuosi.