fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 16/10/2022

Haldus- ja tootmisjuht

Kaamos Energy on taastuvenergia valdkonnas kiirelt kasvav ettevõte, mille strateegiline eesmärk on taastuvenergialahenduste arendamine ja investeeringute suurendamine Eestis, et võtta edukalt kasutusele uued tehnoloogilised lahendused nagu päikeseenergia, salvestuslahendused, roheelekter ja tarbimisjuhtimine, mis on saanud üha rohkem inimeste igapäevaelu osaks. Ettevõttel on kiirel kasvav tootmisportfell, mille arendamisel tehakse koostööd erinevate tootmis-, kaubandus- ning elukondliku kinnisvara valdajatega.

Kaamos Energy ootab professionaalse ja ambitsioonika meeskonnaga liituma

HALDUS- ja TOOTMISJUHTI.

Sinu eestvedamisel tagatakse päikeseelektrijaamade katkematu ja tõhus tootmistegevus. Sinu vastutusalas olevad tootmisüksused on läbinud nõuetekohase hoolduse ning tagatud on tõhus rikkehaldus.

Sinu väljakutseteks on opereerimissüsteemi ja varahalduse ülesehitamine kasvavate tootmismahtude juures. Juhid ja arendad valdkonna analüütikat ja protsesside digitaliseerimist, et tagada nii jooksev ülevaade kui ka tulevikku vaatavad prognoosid.

Haldad ja juhid koostööpartnereid ja alltöövõtjad oma valdkonnas.

Edukas kandidaat on elektrialase haridusega ning valdab vabalt eesti ja inglise keelt. Kasuks tulevad kogemused taastuvenergialahenduste müügis, paigalduses või opereerimises, kogemus käidukorralduses, pädevustunnistuse olemasolu või eeldused ja huvi selle taotlemiseks.

Tule ja aita viia Eesti energeetika roheliseks ning luua päriselt keskkonnahoidlikke lahendusi!

See on Sinu võimalus saada osa ja kasvada oma ala tipptegijaks koos Kaamos Energyga!

Värbamist korraldab Tripod. Kandideerimiseks palun saada oma elulookirjeldus ja sooviavaldus hiljemalt 16.10.2022 märksõnaga „Kaamos haldus/tootmisjuht“

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamisjuht Elis Luite (52 32 620).

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/

Kandideeri