fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 14/11/2021

Hankejuht

Solina Group on rahvusvaheline toidutööstuse kontsern, mis on esindatud 75 riigis ja mille käive on ligi 540 miljonit eurot. Saue Production OÜ on Solina Põhja-Euroopa regiooni kolmest tootmisüksusest suurim. Sauel asuv 110-liikmelise meeskonnaga maitseainesegude tootja ekspordib oma tooteid üle maailma.

Otsime Solina meeskonda HANKEJUHTI

(PROCUREMENT MANAGER Northern Europe)

Hankejuht kuulub Põhja-Euroopa regiooni viieliikmelisse hankeosakonda. See on uus positsioon, kus Sa juhid regioonis ühte kategooriat ja teed tihedat koostööd laias rahvusvahelises võrgustikus. Sinu ülesanne on tagada kategooria strateegilise juhtimise kaudu selle kuluefektiivne ja paindlik tarnebaas. Sul on võimalus vähendada ostude kulusid, koostada turu ülevaade, kaardistada alternatiive ja pakkuda välja uuendusi, maandada riske tarneahelas, hallata lepinguid, teha turuhindade järelkontrolli ning suhelda aktiivselt sidusrühmadega, et kindlustada ühtne ja tõhus hankimise protsess.

Kas see oled Sina?

  • Edukal kandidaadil on kõrgharidus tarneahela juhtimises, logistikas või majanduses ja vähemalt kaheaastane kogemus hanke- või tarneahela juhtimises rahvusvahelises ettevõttes.
  • Sul on kogemus projektide, partnerite ja võrgustike juhtimisel.
  • Sa valdad eesti ja inglise keelt, tunned end hästi MS Office kontoritarkvara kasutades ning armastad uusi digilahendusi.
  • Oled analüütiline, süsteemne, järjekindel, väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskusega valdkonna professionaal, kellele meeldib töötada maatriksjuhtimisega organisatsioonis jätkuvalt kasvavas ja muutuvas keskkonnas.

Pakume Sulle vastutusrikast ja mitmekülgset rolli rahvusvahelises toiduainetööstuses. Solina on dünaamiline organisatsioon, kus Sind toetavad kogenud kolleegid regiooni hankemeeskonnast, Sa õpid väga palju toidusektori kohta ning Sul on võimalus jätkuvalt ennast arendada. Me toetame sportlikku eluviisi, teeme koos lahedaid üritusi ja oleme peresõbralikud. Meie tehas ja kontor asuvad Sauel, kuid sellel ametikohal võid Sa töötada ka distantsilt. Hankijatega ja regiooni meeskonnaliikmetega kohtumiseks on Sul võimalus reisida.

Kandideerimiseks ootame Sinu ingliskeelset CVd hiljemalt 14.11.2021 või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi konsultant Anni Paves (tel 5787 1713)

Kandideeri