fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 09/01/2022

HoReCa müügijuht

HKScan Estonia on Eesti üks suuremaid toiduettevõtteid, mis kuulub Põhjamaade juhtivasse toidutööstuse kontserni HKScan. Peame oma suurimaks väärtuseks kodumaist toitu, mis on kasvanud vastutustundlikult ning pärit meie oma farmidest, ning maitsvat toitu, mis on Eesti inimeste maitse järgi tehtud.

Ootame meie professionaalsesse müügimeeskonda kogemustega ja lahendustele orienteeritud HoReCa müügijuhti.

See on töö, kus Sinu panus puudutab pea igat Eesti peret!

HKScani HoReCa müügijuhina on Sul võimalus pakkuda lahendusi ja aidata kaasa, et ka kodust väljas pakutav toit on kvaliteetne, maitsev ja mõistliku hinnaga. Selles rollis on Sul lai kliendibaas: hulgimüüjad, tööstused, suurköögid, koolid, haiglad, restoranid. Suhtled tihedalt klientidega, haldad hankeid, pead läbirääkimisi sortimendi üle ning klienti tundes mõtled kaasa ja pakud koostöös välja loovaid lahendusi. Oled kliendi ja meie tootearenduse ühenduslüli, hoiad ennast kursis turu trendidega, osaled sortimendiüritustel ja panustad sellega uute toodete turule jõudmisesse.

Kas see oled Sina?

  • Sinu kirg on müük ja Sind inspireerib kliendile lahenduste pakkumine.
  • Sul on kogemus FMCG-valdkonnas või toidutööstuses, HoReCa kogemus on suur lisaväärtus.
  • Sul on kõrgharidus ja B-kategooria juhiluba, räägid ja kirjutad vabalt eesti ja inglise keeles.
  • Oled suurepärane suhtleja, kiire tegutseja, süsteemne ja järjepidev protsessihaldur.

Tundub huvitav?

Pakume Sulle põnevaid väljakutseid Eesti armastatuimate toidubrändidega – Rakvere ja Tallegg. Usaldame Sulle kogu meie HoReCa portfelli müügi. Meie meeskonnas on Sul suurepärane võimalus areneda koos Eesti suurima toiduettevõttega. Oleme Sulle igati toeks sisseelamisperioodil, anname Sinu kasutusse ametiauto ja toetame sportlikku eluviisi. Sinu töökoht asub meie Loo kontoris.

Kandideerimiseks ootame Sinu CVd hiljemalt 9.01.2022 või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves (tel 5787 1713)

Kandideeri