fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 17/04/2022

INFOSÜSTEEMIDE ARENDUSJUHT

SYNLAB tegutseb 4 kontinendil ja enam kui 36 riigis ning on seega Euroopa suurim laboriteenuse osutaja. SYNLAB gruppi kuulub üle 500 labori ning seal töötab enam kui 20 000 töötajat. SYNLAB Eesti OÜ on mahult suurim meditsiinilabor Eestis ning omab valdkonnas juba enam kui 25-aastast kogemust. Labori põhitegevuseks on laboriteenuste osutamine pere- ja teistele eriarstidele, haiglatele, töötervishoiukeskustele ja erinevatele meditsiinisektoriga seotud asutustele. Tervisekontrolle saavad SYNLABi laborites ja verevõtukohtades teha ka erakliendid. Aastas teeme üle 8,5 miljoni laborianalüüsi, kokku on Eestis üle 400 töötaja. 2020. aastal pälvis SYNLAB tervishoiu valdkonna atraktiivseima tööandja staatuse.

Tule ja anna oma panus Eesti tervishoiuvaldkonna arengusse!

SYNLAB-i meeskonda otsitakse
INFOSÜSTEEMIDE ARENDUSJUHTI (tehniline)

Töö sisuks on SYNLAB-i infosüsteemide haldamine, seadistamine ja ajakohasena hoidmine ning osalemine infosüsteemide arendusprojektides nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt. Samuti haldad ja arendad IT taristut vastavalt äri kasvavatele vajadustele, kus Sulle on abiks pädevad koostööpartnerid ja IT meeskond.

Ootame Sind kandideerima, kui Sa:

  • oled töötanud IT valdkonnas;
  • huvitud IT süsteemide hingeelust ning näed süsteemide vahelisi seoseid ja suurt pilti;
  • huvitud IT süsteemide integreerimisest ja protsesside automatiseerimisest ning oled tuttav DevOps rakendamisega;
  • tunned heal tasemel mõnda programmeerimiskeelt (nt Python, Java);
  • tunned andmebaasisüsteemide põhimõtteid ja oled kokku puutunud SQL-ga;
  • sooviksid koordineerida partnerite tööd taristu loomisel ja haldamisel ning vajadusel oled valmis ka ise käe külge panema, tuttavad on nii Linux kui ka Windows serverid ja tunned VMware virtualiseerimislahendusi;
  • oskad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt;
  • eelise annab kokkupuude erinevate rakendusplatvormidega nagu Docker, Tomcat, .NET ning kokkupuude andmebaasiserveritega (MS SQL, Postgres).

Meie pakume Sulle huvitavat ja vastutusrikast tööd kasvavas ja oma valdkonnas teedrajavas rahvusvahelises ettevõttes. Lisaks unikaalsele võimalusele ennast teostada, saad unustamatud töökaaslased, sisuka ja mitmekesise töö ning arendava töökeskkonna. Oma töötajatele pakume häid töötingimusi ja laia motivatsioonipaketti, mille hulka kuulub näiteks laia kaitsega terviselahendus, tulemustasusüsteem ja iga kalendriaasta lisapuhkus.

Töökoht asub Veerenni 53a, Tallinn

Kandideerimiseks saada CV hiljemalt 17.04.2022 või kandideeri alloleva nupu kaudu. Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Madis Bachmann (+372 618 1572).

 

Kandideeri