fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 04/07/2021

Bauroc otsib oma professionaalsesse meeskonda iseseisvat ja mitmekülgset IT JUHTI

Sa haldad ja arendad Bauroc grupi ettevõtete IT infrastruktuuri ja IT süsteeme ja tagad nende turvalisuse. Sa seisad hea kogu IT teenuste spektri eest ning eelistad kitsa valdkonna spetsialistina töötamisele kõigi IT-d puudutavate küsimustega tegelemist ja erinevate osapoolte tööde koordineerimist ning projektijuhtimist. Oled arendustööde peamine tellija ja vastuvõtja ning haldad koostööpartnerite teenuslepinguid. Samuti hangid  ettevõttele vajaminevaid IT seadmeid ja pakud oma kolleegidele IT küsimustes kasutajatuge.

Kas see oled Sina?

Sobival kandidaadil on IT alane eriharidus ja töökogemus IT valdkonnas, kasuks tuleb eelnev kogemus IT juhi või IT projektijuhina. Oled hästi kursis andmesidevõrkude planeerimise, SQL andmebaaside, tarkvara integratsioonide, erinevate andmeformaatide ning kodulehtede ja veebirakenduste võimalustega. Kasuks tuleb Phyton programmeerimiskeele oskus. Sul on väga hea eesti ja inglise keele oskus, kasuks tuleb vene ja/või soome keele oskus.

Meie pakume Sulle professionaalset ja üksteist toetavat meeskonda ning huvitavat ja väljakutsete rohket tööd rahvusvahelises ettevõttes, kus Sul on võimalus anda oma panus Bauroc grupi IT valdkonna arengusse. Me õpetame ja toetame Sind sisseelamisel, pakume konkurentsivõimelist töötasu ning motivatsioonipaketti koos sportimistoetusega. Sinu peamine töökoht asub ettevõtte kontoris Tallinnas.

Kandideerimiseks saada palun enda CV hiljemalt 04.07.2021 aadressile  või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamisjuht Elis Luite telefonil 523 2620.

Kandideeri

Bauroc on Põhja-Euroopa suurim poorbetoontoodete valmistaja. Käesoleval aastal 20. juubelit tähistava ettevõtte toodang valmib Lääne-Virumaal Andjas ning Lätis Riia lähistel asuvates tehastes. Bauroc turustab toodangut oma grupi ettevõtete või edasimüüjate vahedusel kokku 10 riigis, suurimad sihtturud on Baltikum ja Põhjamaad. Ettevõtte annab Eestis tööd 130 inimesele.