fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 08/05/2023

Juhatuse esimees

Riigi Kinnisvara AS on suurim Eestis tegutsev kinnisvaraettevõte, hallates enam kui 1300 hoonet ligi 1,7 miljonil ruutmeetril. Ettevõtte peamine eesmärk on arendada ja hallata riigi põhitegevust toetavat kvaliteetset töö-, õpi- ja teenuskeskkonda ning olla strateegiline eestvedaja kvaliteetse avaliku ruumi kujundamisel. Lisaks veab Riigi Kinnisvara avaliku sektori üleminekut taastuvenergia tarbimisele. Riigi Kinnisvaras töötab üle Eesti (Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis) enam kui 200 oma ala professionaali.

Organisatsiooni pühendunud ja sihikindla meeskonnaga on oodatud järgmiseks arenguetapiks liituma juhatuse esimees

Sinu põhieesmärk on kujundada professionaalne juhtimismeeskond ja kaasav organisatsioonikultuur, et tagada ettevõtte strateegia edukas elluviimine. Tippjuhina leiad lahendused kliendikesksete ja kvaliteetsete teenuste pakkumiseks, saavutades oluliste ärisuundade eesmärgid.

Ootame Sind kandideerima, kui oled kogenud tippjuht ning Sul on suurepärane arusaam teenuste disainist ja kliendikogemuse arendamisest. Oled arendanud organisatsioonikultuuri ja juhtimiskvaliteeti suures organisatsioonis ning suudad esindada strateegiliselt olulistes valdkondades nii ettevõtte kui ka ühiskonna huve.

Sul on oluliste investeeringute ja innovatsiooniprojektide eestvedamise kogemus, juhtide arendamise oskus, vähemalt magistrikraad. Lisaks eesti keelele räägid ja kirjutad ladusalt ka inglise keeles.

Kasuks tuleb varasem töökogemus kinnisvaraarenduses ja/või -halduses, eeliseks on avaliku sektori tippjuhi kogemus.

Personaliotsingut viib läbi Tripod. Täpsemat infot annab värbamisjuht Elis Luite, tel 523 2620. Kandideerimiseks saada oma CV hiljemalt 8.05.2023 märksõnaga „Riigi Kinnisvara AS – juhatuse esimees“ e-posti aadressil või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad: https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/

Kandideeri