fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 08/03/2022

Juhatuse esimees

AS Saarte Liinid on riigiettevõte, mille tegevuse sisuks ja eesmärgiks on kohalike sadamate võrgustiku haldamine ja arendamine. Ettevõtte alla kuulub 18 sadamat seitsmes maakonnas ning teenindatakse kokku 12 avalikku laevaliini reisijateveol. Jooksvalt arendatakse nii olemasolevate sadamate infrastruktuuri kui ka laiendatakse sadamate senist võrgustikku.

Ettevõte ootab meeskonnaga liituma aktiivset ja asjatundlikku
JUHATUSE ESIMEEST

Sinu esmaseks fookuseks on organisatsiooni tänaste strateegiliste plaanide täiendamine ning tegevuskavaga sisustamine järgmiseks strateegiaperioodiks. Oled organisatsiooni arengus järgmise etapi eestvedajaks, mille käigus leiad uusi investeeringuid ning arendad äritegevust. Oled meeskonnale eestvedajaks, kelle koostööoskustele ja visioonile toetudes antakse organisatsioonile uus hingamine, ühendades edukalt senised kogemused tänapäevastele ootustele vastava tegevusplaaniga. Oled paindlik ja kättesaadav organisatsiooni eri asukohtades, kuid valmis tööle asuma peakontoris Saaremaal.

Ootame Sind kandideerima kui Sul on:

  • Kogemus tippjuhina või suures organisatsioonis strateegilise valdkonna eestvedajana;
  • Oled olnud juhtide juhiks ning tunned inimeste ja organisatsiooni arendamise tööriistu;
  • Sind toetab magistritasemel haridus ning iseloomustab huvi enesearengu vastu;
  • Oled olnud oma senises kogemuses innovatsiooniprojektide eestvedajaks ning inimeste käivitajaks;
  • Sulle läheb korda meeskonna eneseteostus ning tööalane areng ning väärtustad tööõnne;
  • Oled aktiivne tegutseja, julge suhtleja ja hea läbirääkija;
  • Sulle läheb korda Eesti väikesadamate areng ning käekäik.

Ettevõte pakub Sulle põnevat ja mitmekülgset tööd stabiilses organisatsioonis. Sul on võimalus anda oma panus Eesti Sadamate juhtimismudeli arenguks ja edendamiseks. Ettevõtte professionaalne meeskond toetab Sind sisseelamisel ning Sul on suurepärased võimalused käivitamaks organisatsiooni arengus uut ajajärku. Kogenud ja tugev kandidaat on väärikalt tasustatud ning varustatud kõige vajalikuga töö parimaks korraldamiseks.

Kandideerimiseks palume saata CV hiljemalt 08.03.2022, , märksõnaga „Saarte Liinid”. Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi juhtivpartner Maria Veltmann (501 1591).