fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 29/10/2023

Juhatuse liige/varahalduse juht

Üheskoos edendame Eesti energiajulgeolekut!

Ootame oma meeskonnaga liituma

Juhatuse liiget / varahalduse juhti

Juhatuse liikmena seisad kogu varahalduse strateegilise arendamise eest. Sinu meeskonna põhiülesanne on tagada Eestis elektri- ning gaasivõrgu varade töökindlus mõistlike kuludega. Korraldada energiavõrgu varade terviklikku elutsüklit arenguplaneerimisest võrgu ehitamise ja käitamiseni. Kindlustada olemasolevate võrguteenuse klientide rahulolu ning liita võrguga uusi kliente.

Oled üks võtmeisikuid tehnoloogia ja keskkonnasäästliku mõtteviisi juurutamisel strateegilise taristu hoidmiseks ja arendamiseks. Leiad viisi ühendada partnerite vajadused ja ettevõtte võimekuse ressursside tõhusa koostoimimise saavutamisel.

Eduka kandidaadina oled:

  •  energeetika alal tunnustatud tippjuht/juhtkonna liige. Sinu vastutada on olnud nii oma valdkonna strateegiline planeerimine koos eelarvega kui ka investeeringute juhtimine ja kulutõhususe hindamine.
  • Sul on erialane haridus, omad juhtimiskogemust (eelistatult juhtkonnas), tunned hästi energeetika valdkonna kui ka selle regulatsioone ja trende, oled kokku puutunud varustuskindluse tagamise ja energiataristu arendamise ja/või rajamisega.
  • Inimesena oled inspireeriv ja visiooniga liider, kelle tööriistakasti kuulub nii meeskonna (ca 165 inimese) kui ka organisatsiooni arendamine ja eestvedamine. 

Meist:

Sõltumatu ja iseseisva Eesti elektri ning gaasi ühendsüsteemihaldurina hoiame Eestis tuled põlemas ja kodud soojad. Meie visioon on teha seda kliimaneutraalsel moel, toetades Eesti majanduse konkurentsivõimet. Meie kõige suuremaks varaks missiooni igapäevasel elluviimisel ja visiooni saavutamisel on meie inimesed

Kandideerimiseks palume saata oma CV hiljemalt 29.10.2023 märksõnaga „Elering“ e-postile cv@tripod.ee.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamisjuht Elis Luite (52 32 620) 

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad: https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/

Kandideeri