fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 26/07/2023

Juhatuse liige / erakliendipanganduse juht

Coop Pank on kiiresti kasvav eestimaine pank. Anname hoogu Eesti ettevõtetele ning aitame inimestel ellu viia oma unistusi igas Eesti nurgas, olgu selleks maa või linn. Meie ligi 400 töötajat panustab selleks, et pangateenused toimiks otsekui iseenesest ja just seal, kus klient neid vajab. Samuti on Coop Panga aktsiad börsil kaubeldavad ning meie omanikeringis on tänaseks üle 36 000 eestimaalase.

Just Sind me otsime,
Juhatuse liige / erakliendipanganduse juht

Soovime, et seisaksid hea selle eest, et eestimaalased tahaks Coop Panga kliendiks saada. Sinu eestvedamisel jõuame aastaks 2027 selleni, et meie teenuseid kasutab aktiivselt rohkem kui 10% Eesti inimestest. Siit edasi on kõik Sinu otsustada.

Ootame Sind oma meeskonda, kui:

  • oled finantsteenuste kogemusega tippjuht, tunned hästi erakliendi segmenti ja tooteid;
  • oled eesmärgile ja lahendustele orienteeritud, luues tegevusplaani tulemuste saavutamiseks: käärides käised ja vajadusel süvitsi minnes, oled sihtideni jõudmisel eeskujuks oma meeskonnale;
  • Sul on laitmatu reputatsioon panga juhatuse liikme kohale asumiseks.

Kui Sul on tahtmist ja energiat teha midagi unikaalset Eesti pangandusturul, siis ühine Coop Panga meeskonnaga, et olla eduloos osaline. Meil on suured ambitsioonid ja soov jõuda kaugele.

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d hiljemalt 26.07.2023 aadressil või kandideeri alloleva nupu kaudu. Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves (tel 5787 1713).
Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/

Kandideeri