fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 15/11/2022

KATEGOORIAJUHT

R-Kioski mugavuspoed, Caffeini kohvikud ja ajakirjanduse hulgimüüja Lehepunkt kuuluvad Norra pereettevõtte Reitan gruppi, mis on Euroopa üks suuremaid jaekaubanduskontserne. REITAN grupi mugavuskaubanduse ärisuund Reitan Convenience tegutseb erinevate kaubamärkide all (7-Eleven, Narvesen, Pressbyran, Caffeine, R-Kioski, R-Kiosk jt) üle kogu Skandinaavia ja Baltimaade. Lehepunkt hoolitseb selle eest, et nii kodu- kui ka välismaine ajakirjandus jõuaks igal hommikul trükikodadest enam kui 1400 erinevasse müügipunkti üle kogu Eestimaa. Pea saja R-Kioski mugavuspoe ja neljateistkümne Caffeine kohvikuga tuuakse eestimaalaste ellu maitsvat ja mugavat kosutust igal ajal ja kuhu iganes nad teel on. Eesti meeskonnas on kokku üle 400 töötaja

Oled tegus
KATEGOORIAJUHT

ja tahaksid oma järgmise sammu astuda koos ettevõttega, mis on kõike muud kui tavapärane?

Kategooriajuhina on Sinu rolliks juhtida, arendada ja ellu viia kindlaks määratud tooterühmade strateegiaid; nagu näiteks telekommunikatsioon, karastusjoogid, alkohoolsed joogid, tubakatooted, bussipiletid, lotopiletid (R-Kioski kaubamärk tervikuna, R-Private label). Oled heaks partneriks hankijatele, kujundad sortimenti ja korraldad põnevaid kampaaniaid.

⚡ Reitanis ootavad Sind toetavad kolleegid, tugev organisatsioonkultuur ja nüüdisaegsed töötingimused koos paindliku töökorraldusega.

⚡ Pakume võimalust oma valdkonnas mitmekülgselt panustada ning areneda koos ettevõttega. Hoolime Sinu tervisest, toetame enesearengut, märkame ja tunnustame. Meil on ägeda vaatega avatud kontor, mis asub Tallinnas Ülemiste Citys. Mugavaks töö tegemiseks anname ametiauto ja kütusekompensatsiooni, samuti kodukontori võimaluse.

Kas see oled Sina?

  • Sul on varasem töökogemus jae-, ostu- või müügi valdkonnas.
  • Tunned tootejuhtimise ja väljapaneku protsesse.
  • Oled vilunud Exceli kasutaja ja Sul on hea ärivaist.
  • Oled täpne ja kohusetundlik ning tulemustele orienteeritud. Sul on hea veenmis- ja läbirääkimisoskus.
  • Lisaks eesti keelele valdad suhtlustasandil inglise ja vene keelt.

👉 Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d koos märksõnaga (positsiooni nimi) hiljemalt 15.11.2022 aadressil või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastavad Tripodi värbamiskonsultant Grete Pikani (tel 5454 8633).

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/.

Kandideeri