fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 21/05/2023

Keskkonnajuht

HKScan Estonia AS on Eesti suurim toidu- ja põllumajandusettevõte. Peame oma suurimaks väärtuseks kodumaist toitu, mille kvaliteetne tooraine pärineb meie oma farmidest ning mis on valmistatud just eestlaste maitse järgi. Meie pika ajalooga kohalikud kaubamärgid on rahva poolt armastatud ja tunnustatud. Ühtse ja tugeva meeskonnana katame inimeste igapäevase toidulaua ja pingutame selle nimel, et hoida kvaliteeti kogu meie tarneahela ulatuses – farmist lõpptarbijani.

Ootame meie meeskonda asjatundlikku
KESKKONNAJUHTI

Tule ja anna oma panus keskkonda väärtustava tootmisettevõtte arengusse!

Keskkonnajuht viib elu keskkonnapoliitika HKScani farmides ja tehastes. Sa korraldad keskkonnategevust, haldad keskkonnajuhtimissüsteemi, ajakohastad integreeritud juhtimissüsteemi (sh ISO 14001) ja koordineerid seda ettevõtte enam kui neljakümnes farmis ja neljas tehases. Kirjeldad protsesse, haldad sertifikaate ja lubasid, tegeled aruandluse ja järelevalvega. Igapäevatöös on Sulle abiks üks spetsialist. Selles rollis oled Sa nõustajana oluliseks infokanaliks äriüksuse siseselt. Sul on võimalus suhelda välispartneritega ning osaleda valdkonna ümarlaudades ettevõtte esindajana – suunanäitajana aitad kaasa keskkonnajuhtimise kui kasvava ja olulise valdkonna arengule.

Otsime just Sind:

  • Sul on väga head teadmised keskkonnajuhtimisest, mida toetab vastav kõrgharidus ja/või tugev erialakogemus. Sul on vähemalt 3-aastane laiapõhjaline kogemus ja tunned hästi valdkonna toimimist ja õigusakte.
  • Oled oma ala eestvedaja, keda iseloomustab süsteemsus ja järjepidevus. Sa oled avatud meelega ning arengut ja koostööd väärtustav valdkonnajuht.
  • Suhtled vabalt eesti ja inglise keeles.
  • Sul on B-kategooria juhiload ja valmidus Eestis ringi liikuda.

Mis Sind ootab?

  • Pakume Sulle huvitavat ja mitmekülgset tööd, usaldades Sulle kogu meie ettevõtte keskkonnajuhtimise.
  • Toetame Sind igati sisseelamisel. HKScani meeskonnas on Sul suurepärane võimalus õppida ja areneda koos Eesti suurima toiduainetööstusega.
  • Sul on võimalus teha koostööd tugevate juhtide ja spetsialistidega ning rääkida kaasa valdkonna arendamisel Eestis.
  • Oma töökoha võid ise valida: kas HKScani kontoris Lool, Tabasalus, Rakveres või Viiratsis.

 

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d hiljemalt 21.05.2023 aadressil . Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves (tel 5787 1713).
Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/

Kandideeri