fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 15/03/2023

Keskkonnajuht

Thermory on Eestis 1997. aastal asutatud kemikaalivaba puidutöötlemisettevõte, mis toodab  termotöötlemistehnoloogia abil kestvat ja kestlikku terrassimaterjali, välis- ja sisevoodrilaudu, saunamaterjali ning valmissaunu. Ettevõtte tootmisüksused asuvad Eestis, Soomes, Lätis. Lisaks kuulub ettevõttele müügiüksus USAs ja Saksamaal. Eksport toimub 50+ riiki kõikidel kontinentidel: peamised turud on USA, Soome, Saksamaa, Rootsi, Prantsusmaa ja BeNeLux riigid. Grupp annab tööd 760 inimesele, 2021 a konsolideeritud käive oli 146 miljonit eurot.

Thermory meeskonda otsitakse KESKKONNAJUHTI,

kes on Thermory keskkonnapoliitika eestvedaja.

Töö sisu:

  • Thermory keskkonnapoliitika eesmärkide sõnastamine ja tegevuste elluviimine;
  • keskkonnaalastes projektides osalemine ja ettevõtte esindamine;
  • keskkonnajuhtimissüsteemi ISO 14001 rakendamise ja toimimise juhtimine;
  • Thermory jätkusuutlikkuse (ESG) strateegia eestvedaja ja elluviija;
  • tegutsemiseks vajalike sertifikaatide ja lubade (keskkonnaload, FSC, PEFC, CE, HT jne.) hoidmine ja uute taotlemine;
  • kolleegide, juhtkonna ja välisüksuste nõustamine kvaliteedi-, keskkonnahoiu ja juhtimissüsteemi küsimustes.

Edukal kandidaadil on töökogemus või akadeemiline taust keskkonna- ja/või kvaliteedijuhtimise valdkonnas, Sul on huvi või varasem kokkupuude keskkonnaalaste projektidega. Sulle meeldib iseseivalt projekte läbi viia ning oled vajadusel oma kolleegidele toeks, Sa oled oma töös detailne ja täpne ning tõeline meeskonnamängija.

Tööks on vajalik hea eesti ja inglise keele oskus, kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasandil. Vajalik on juhilubade olemasolu.

Thermory pakub Sulle põnevat töökohta maailma suurimas termopuitu tootvas ettevõttes, kus väljakutseid jagub ning alati on põnev!

Lisaks pakub ettevõte Sulle tööle väärilist töötasu ning osaled rahvusvahelises suhtluses meie kolleegidega väljaspool Eestit. Me pakume ühtehoidvat ja toetavat meeskonda, stabiilset töösuhet, palju toredaid inimesi, kellega koos kasvada, areneda ning professionaalselt aega veeta.

Värbamist korraldab Tripod. Kandideerimiseks saada oma CV hiljemalt 15.03.2023 märksõnaga „Thermory keskkonnajuht“ e-mailile või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamisjuht Elis Luite (52 32 620)

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/

Kandideeri