fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 14/12/2022

Kinnisvara ettevõtete grupi pearaamatupidaja

Kaamos Group on 2002. aastal asutatud kodumaise kapitaliga investeerimisfirma, mis koondab enda alla kõik Kaamose ettevõtted. Kaamos Group’i suurimad investeeringud hõlmavad kinnisvaraarendust, ehitust, puidutööstust ning energeetikat. 2021. aasta lõpu seisuga oli gruppi kuuluvate ettevõtete varade maht 247 miljonit eurot ning omakapital 139,9 miljonit eurot. Kaamos Group on tööandja enam kui 350 inimesele. Kaamose tegevust iseloomustab suund oma strateegia ning tegevustega saavutada targalt planeeritud ning ambitsioonikat kasvu ning arendada efektiivseid toimemudeleid.

Kaamos Group OÜ on laienemas ning ootab oma tipptegijatest meeskonnaga liituma KINNISVARA ETTEVÕTETE GRUPI PEARAAMATUPIDAJAT,

kes tagab Kaamos Kinnisvara AS ja meie Eesti ning Läti tütarettevõtete (kinnisvara arendusettevõtted, ärikinnisvara ettevõtted, ehitusettevõte) raamatupidamise ühtsete põhimõtete alusel toimimise eest ning koostab raamatupidamisega funktsioonidega seotud kuuaruanded, konsolideeritud kvartali- ja aastaaruanded. Grupis kasutatakse Directo majandustarkvara.

Otsime just Sind:

  • Sul on vähemalt viieaastane kogemus ettevõtte pearaamatupidajana;
  • Sul on varasem konsolideerimise kogemus;
  • Sa oled arendanud ja juurutanud finantsarvestuse häid praktikaid;
  • Sind inspireerib roheline mõtteviis ja Sa hindad tööd meeskonnaliikmena;
  • Sul on väga hea eesti ja inglise keele oskus;
  • kasuks tuleb kinnisvara- ja/või ehitusettevõtte raamatupidamise varasem kogemus.

Me pakume Sulle iseloomuga, ettevõtlikke ja uuendusmeelseid kolleege, kellega üheskoos ning koostöös olla osa Kaamose arenevast eduloost! Saad olla osa professionaalsest ja koostööd väärtustavast meeskonnast, kus tegusal ja tulemusele orienteeritud inimesel on võimalik areneda ja palju ära teha. Sinu uus kontor asub kaasaegse Kaamose Avala kvartali torni 12-ndal korrusel.

Tule ja liitu Kaamose tipptegijatest meeskonnaga ning anna oma panus kogu grupi arengusse kasvades ise ja kasutades võimalusi, mida pakub tugev ja arenev kodumaine organisatsioon!

 

Värbamist korraldab Tripod. Kandideerimiseks saada oma CV hiljemalt 14.12.2022 märksõnaga „Kaamos Kinnisvara pearaamatupidaja“   e-mailile või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamisjuht Elis Luite (52 32 620), vaata samuti https://tripod.ee/konkursid/

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/

Kandideeri