fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 09/01/2022

Kinnisvarahaldur

Pro Kapital Grupp on üks vanemaid ja suuremaid kinnisvaraarendajaid Baltikumis, kus arendatakse terveid piirkondi ühes ümbritseva taristu ja avaliku ruumiga parimates asukohtades Tallinnas, Riias ja Vilniuses. Eesmärk on  luua ajaloolist väärtustades parimat elukeskkonda.  Iga arendusprojekt on eriline – sellel on oma lugu, keskkond, milles see asub ja inimesed, kellele see piirkond on mõeldud.

PRO KAPITAL KASVAB

Ettevõtte kogenud ja professionaalne meeskond ootab endaga liituma

KINNISVARAHALDURIT

Sinu vastustusala on kinnisvaraobjektide efektiivne haldamine Kristiine linnaosas Tondil. Lisaks kinnisvara igapäevaste korrashoiuteenuste koordineerimisele koostad Sa korteriühistutele majanduskavad, viid läbi KÜ üldkoosolekuid, planeerid hoonete remondikava ja korraldad remonttööde teostamist.

Ootame Sind oma meeskonnaga liituma, kui omad kinnisvarahalduri, korteriühistujuhi või korterelamuhalduri kutset kutseseaduse tähenduses, vähemalt 3-aastast kogemust kinnisvarahaldurina ning valdad heal tasemel eesti keelt.  Kasuks tuleb ka vene ja inglise keele oskus. Oled hea tehnilise taibuga, oskad kasutada MS Office arvutiprogramme ja oled valmis juurde õppima. Oled oma ala professionaal. Hindad usaldust ja meeskonnatööd ning Sulle on oluline areneda koos valdkonnaga.

Pakume uutele kolleegidele kaasaegseid ja motiveerivaid töötingimusi, vaheldusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes ja võimalust anda oma panus uute elukeskkondade loomisel, toetavat meeskonda ja konkurentsivõimelist töötasu.

Tule ja anna oma panus terviklike elukeskkondade arendamisse!

Personaliotsingut viib läbi Tripod. Otsinguga seotud küsimustele vastab värbamiskonsultant Maria Rudkowski ()

Kandideerimiseks saada palun oma CV hiljemalt 09.01.2022 e-posti aadressile või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Kandideeri