fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 26/12/2021

Kommunikatsioonijuht

Orkla Eesti AS on Eesti juhtiv toidutööstusettevõte, mis ühendab endas kaht pika ajalooga kohalikku kaubamärki ja tootmisüksust.

Kalev. Põltsamaa. Felix. Taffel. Grandiosa. Need uued ja vanad brändid on osa ettevõttest, tuttavad igapäevakaaslased, värav jätkusuutlikumasse maailma. Tuttavad tooted on mitme põlvkonna vältel leidnud tee inimeste kodudesse ja südamesse.

Orkla Eesti AS on üks eriline koht töötamiseks – töökultuuris on tugevalt tunda sama kirge ja pühendumist, millega Põltsamaal ja Kalevis sajandeid tagasi tootmist alustati. Orklas peetakse oluliseks huvitavat ja arendavat tööd ning ettevõtte head sisekliimat. Väärtustatakse koostööd ja elukestvat õpet, koheldes töötajaid võrdselt ja ausalt.

Orkla Eesti professionaalne tiim ootab endaga liituma

KOMMUNIKATSIOONIJUHTI

Sinu vastutusala on Orkla kommunikatsioonivaldkonna strateegia planeerimine ja elluviimine Eestis. Sinu ülesandeks on Eestis asuvate Orkla ettevõtete toetamine nii sise- kui väliskommunikatsioonis, sõnumite koordineerimine, Orkla brändide ja kultuuri tugevdamine ja arendamine. Oled Orkla Eesti juhtide nõuandja kommunikatsioonivaldkonnas, algatad dialooge ja kaasad sihtgruppe ja erinevaid osapooli valdkonna eesmärkide saavutamisel. Lisaks vastutad sisekommunikatsiooni tulemusliku toimimise eest. Oled ka Orkla kõneisik.

Oleme otsimas just Sind, kui Sul on magistrikraad kommunikatsiooni või suhtekorralduse  erialal ja vähemalt 5-aastane kogemus sarnasel positsioonil. Oled suurepärane suhtleja, kes oskab töötada iseseisvalt ning samas on hea meeskonnamängija. Oled kursis suurettevõtte protsessidega, tunned digikommunikatsiooni võimalusi ning valdad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt.

Ettevõte pakub Sulle võimalust panustada Eesti tuntuimate ja armastatuimate brändide kasvu ja tegutsemisse, arengu- ja eneseteostusvõimalust rahvusvahelises ettevõttes, kaasaegseid töötingimusi, paindlikku tööaega (kuni 50% kodukontoris) ning palju väärt soodustusi. Sinu töökoht asub Jüris.

Personaliotsingut viib läbi Tripod. Otsinguga seotud küsimustele vastab värbamiskonsultant Maria Rudkowski ()

Kandideerimiseks saada palun oma CV hiljemalt 26.12.2021 e-posti aadressile või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Kandideeri