fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 16/05/2021

Kommunikatsioonispetsialist

Otsime oma meeskonda kommunikatsioonispetsialisti, kes planeerib, korraldab ja viib ellu HKScani Baltikumi sise- ja väliskommunikatsiooni. Selles rollis on Sul võimalus teha tihedat koostööd Baltikumi juhtkonna ja eri valdkondade professionaalidega. Kaasates oma valdkonna kõneisikuid, suhtled ettevõtteväliste huvigruppidega ning teed sisutihedat koostööd erinevate välispartneritega. Töötad koos HKScan grupi kommunikatsiooniosakonnaga ning haldad personaliosakonna toel sisekommunikatsiooni.

 Edukal kandidaadil on kõrgharidus ning vähemalt 3-aastane töökogemus sise-, meedia- ja veebikommunikatsiooni alal. Sa valdad perfektselt eesti keelt ning heal tasemel inglise keelt. Oled kiire ja osava sõnakasutusega kirjutaja ning tugev tekstide ja tõlgete redigeerija. Sulle sobib iseseisev töö ja samal ajal oled Sa ka tugev meeskonnamängija.

 Pakume Sulle mitmekesist tööd rahvusvahelise ettevõtte kommunikatsiooni korraldamisel. HKScani meeskonnas on Sul suurepärane võimalus areneda koos Eesti suurima toiduainetööstusega. Meie Tallinna kontor asub Lool, kuid oleme tööaja ja koha kokkuleppimisel paindlikud. Esialgu pakume seda rolli tähtajaliselt lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja asendamiseks. Samas on meil ambitsioonikad plaanid, millega võivad avaneda uued uksed pikaks koostööks!

 

Kandideerimiseks saada oma CV hiljemalt 16.05.2021 e-posti aadressile

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves (tel 5787 1713)

Kandideeri