fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 14/12/2022

Kontserni pearaamatupidaja

Kaamos Group on 2002. aastal asutatud kodumaise kapitaliga investeerimisfirma, mis koondab enda alla kõik Kaamose ettevõtted. Kaamos Group’i suurimad investeeringud hõlmavad kinnisvaraarendust, ehitust, puidutööstust ning energeetikat. 2021. aasta lõpu seisuga oli gruppi kuuluvate ettevõtete varade maht 247 miljonit eurot ning omakapital 139,9 miljonit eurot. Kaamos Group on tööandja enam kui 350 inimesele. Kaamose tegevust iseloomustab suund oma strateegia ning tegevustega saavutada targalt planeeritud ning ambitsioonikat kasvu ning arendada efektiivseid toimemudeleid.

Kaamos Group OÜ on laienemas ning ootab oma tipptegijatest meeskonnaga liituma KONTSERNI PEARAAMATUPIDAJAT,

kes juhib Kaamos Group’i (sh tütarettevõtted) raamatupidamise osakonna tööd ning korraldab raamatupidamise ühtsete põhimõtete alusel toimimise ning koostab raamatupidamise funktsioonidega seotud kuuaruanded, konsolideeritud kvartali- ja aastaaruanded. Sa aitad arendada ühtsed finantsarvestuse põhimõtted, toetad meeskonnaliikmeid ja oled raamatupidamise- ja aruandlussüsteemi kaasajastamise eestvedaja. Grupis kasutatakse Directo majandustarkvara.

Otsime just Sind:

  • Sul on kõrgharidus finantserialal;
  • Sul on varasem kogemus rahvusvahelises ettevõttes pearaamatupidajana;
  • Sul on varasem konsolideerimise ja kontserniarvestuse kogemus;
  • Sa oled arendanud ja juurutanud finantsarvestuse häid praktikaid;
  • Sind inspireerib roheline mõtteviis ja Sa hindad tööd meeskonnaliikmena;
  • tööks on vajalik eesti ja inglise keele oskus, kasuks tuleb vene keele oskus;
  • meeskonna- ja/või oma valdkonna muudatusprojekti juhtimise varasem kogemus tuleb kasuks.

Me pakume Sulle iseloomuga, ettevõtlikke ja uuendusmeelseid kolleege, kellega üheskoos ning koostöös olla osa Kaamose arenevast eduloost! Saad olla osa professionaalsest ja koostööd väärtustavast meeskonnast, kus tegusal ja tulemusele orienteeritud inimesel on võimalik areneda ja palju ära teha. Sinu uus kontor asub kaasaegse Kaamose Avala kvartali torni 12-ndal korrusel.

Tule ja liitu Kaamose tipptegijatest meeskonnaga ning anna oma panus kogu grupi arengusse kasvades ise ja kasutades võimalusi, mida pakub tugev ja arenev kodumaine organisatsioon!

Värbamist korraldab Tripod. Kandideerimiseks saada oma CV hiljemalt 14.12.2022 märksõnaga „Kaamos Group pearaamatupidaja“  e-mailile või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamisjuht Elis Luite (52 32 620), vaata samuti https://tripod.ee/konkursid/

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/

Kandideeri