fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 10/09/2023

Ladude juht

Anora on juhtiv alkohoolsete jookide tootja ning turustaja Skandinaavias ja Baltikumis. Toodame, impordime ning turustame nii enda kui ka partnerite tooteid ja lisaks ekspordime oma tooteid 30-sse riiki üle maailma. Anora Estonia meeskonnas töötab 70 inimest.

 

Tule ja vii üha kasvavas äris
laoprotsessid uuele tasemele!

LADUDE JUHT

Ladude juht tagab tootmismaterjalide ja valmistoodangu lao tõhusa toimimise ning täiustab järjepidevalt laoprotsesse. Sul on võimalus korraldada lao igapäevatööd, toetades ja arendades 15+ liikmelist laomeeskonda ja tagada turvaline töökeskkond oma vastutusalal. Sinu tööriistadeks on eelarve ja tulemusmõõdikute süsteem, mida jätkuvalt arendad. Ärivajadusi arvestades planeerid investeeringud ja oled lao arendusprojektide, sh digitaliseerimise eestvedaja. Teed koostööd kontserni logistika juhtrühmaga, Sinu otsene juht on operatsioonide direktor Eestis.

 

Kas see oled Sina?

  • Sul on majandus- või logistikaalane vm toetav kõrgharidus ning vähemalt kolmeaastane edukas lao juhtimise kogemus soovitavalt FMCG-sektoris. ERP-süsteemide juhtivkasutaja, protsesside automatiseerimise või digitaliseerimise projektide juhtimise kogemus on suur lisaväärtus.
  • Oled inimeste juhtimise kogemusega liider ja meeskonnamängija, kelle jaoks on olulised nii tulemused kui ka head kliendisuhted. Oled proaktiivne muudatuste juht ja soovid järjepidevalt oma valdkonda edasi arendada.
  • Suhtled väga heal tasemel eesti ja inglise keeles, kasuks tuleb vene keele oskus.

Pakume Sulle mitmekülgset valdkonna eestvedaja rolli rahvusvahelises ettevõttes, kus Sul on võimalus ettevõtte kasvu panustades areneda koos ettevõttega uuele tasemele. Sind ootab kestlik mõtteviis koos jätkusuutlike arendustegevustega, rahvusvahelised kogemused, motiveeriv töötasu ja paindlik tööaeg. Anname Sinu kasutusse ametiauto, Sinu töökoht asub Harku vallas (Tabasalu lähedal).

 

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d märksõnaga „Anora“ hiljemalt 10.09.2022 aadressil .
Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves (tel 5787 1713).

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/privaatsuspoliitika/

Kandideeri