fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 24/04/2022

Lao ja logistika arendusjuht

Anora on juhtiv alkohoolsete jookide tootja ning turustaja Skandinaavias ja Baltikumis. Ettevõte toodab, impordib ning turustab nii enda kui partnerite tooteid ja lisaks ekspordib oma tooteid 30-sse riiki üle maailma. Altia Eesti on Anora Groupi tütarettevõte. Altia kokkuhoidvas ja pühendunud Eesti meeskonnas töötab 60 inimest.

Tule ja vii üha kasvavas äris lao- ja logistikaprotsessid uuele tasemele!

Lao ja logistika arendusjuht tagab lao jätkusuutliku ja efektiivse toimimise ning arendab järjepidevalt logistikaprotsesse. Sul on võimalus korraldada lao igapäevatööd, toetades ja arendades 10+ liikmelist laomeeskonda ja tagada turvaline töökeskkond oma vastutusalal. Sinu tööriistadeks on eelarve ja tulemusmõõdikute süsteem, mida jätkuvalt arendad. Ärivajadusi arvestades planeerid investeeringud ja osaled Anora grupi logistikaprojektides. Teed koostööd kontserni logistika juhtrühmaga, Sinu otsene juht on operatsioonide direktor Eestis.

Kas see oled Sina?

  • Sul on majandus- või logistikaalane vm toetav kõrgharidus ning vähemalt kolmeaastane edukas lao juhtimise ning arendamise kogemus. Logistika juhtimise, ERP-süsteemide juhtivkasutaja, protsesside automatiseerimise või digitaliseerimise alaste projektide eestvedamise ning FMCG-sektoris töötamise kogemus annavad lisaväärtuse.
  • Oled inimeste juhtimise kogemusega eestvedaja ja meeskonnamängija, kelle jaoks on olulised nii tulemused kui ka head kliendisuhted. Oled proaktiivne ja soovid järjepidevalt muuta oma valdkonda muudatuste oskusliku juhtimise teel paremaks.
  • Lisaks eesti keelele valdad väga heal tasemel inglise keelt, kasuks tuleb vene ja soome keele oskus.

Pakume Sulle mitmekülgset valdkonna juhtimise ja arendamise rolli rahvusvahelises ettevõttes, kus Sul on võimalus areneda koos ettevõttega uuele tasemele. Anora grupis ootab Sind põhjamaise töökultuuriga sõbralik keskkond ja toetav meeskond, kestlik mõtteviis koos jätkusuutlike arendustegevustega, rahvusvahelised kogemused, motiveeriv töötasu ja paindlik tööaeg. Anname Sinu kasutusse ametiauto, Sinu töökoht asub Harku vallas (Tabasalu lähedal).

Kandideerimiseks ootame Sinu CVd hiljemalt 24.04.2022 aadressile või kandideeri alloleva nupu kaudu. Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi konsultant Anni Paves (tel 5787 1713).

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/

Kandideeri