fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 08/01/2023

Maaplaneeringute spetsialist

Kaamos Energy on taastuvenergia valdkonnas kiirelt kasvav ettevõte, mille strateegiline eesmärk on taastuvenergialahenduste arendamine ja investeeringute suurendamine Eestis, et võtta edukalt kasutusele uued tehnoloogilised lahendused nagu päikeseenergia, salvestuslahendused, roheelekter ja tarbimisjuhtimine, mis on saanud üha rohkem inimeste igapäevaelu osaks. Ettevõttel on kiirel kasvav tootmisportfell, mille arendamisel tehakse koostööd erinevate tootmis-, kaubandus- ning elukondliku kinnisvara valdajatega.

Kaamos Energy meeskonnaga oodatakse liituma MAAPLANEERINGUTE SPETSIALISTI,

kes tegeleb sobivate kinnistute leidmisega taastuvenergia arendustele. Sa tegeled planeeringumenetluste läbiviimise ja koordineerimisega, maaportfelli haldusega. Oled peamiseks partneriks omavalitsustele planeeringute menetluse algatamisel ning potentsiaalsete ehitusprojektide käivitamiseks.

Otsime just Sind:

  • tunned ehitus- ja planeeringuga seotud õigusakte;
  • oled varasemalt kokku puutunud projekteerimis- või planeerimisprotsessidega;
  • omad kogemust EHR-i ning omavalitsuste menetluspraktikaga;
  • oled osav läbirääkija maaostu protsessis ja vajalike planeeringute ning lubade efektiivse menetluse korraldamiseks;
  • kasuks tuleb varasem kokkupuude CAD tarkvaraga;
  • Sind toetab lai silmaring ja erialane haridus või praktiline kogemus antud valdkonnas (maakorraldus, arhitektuur, keskkond, planeeringud);
  • Sul on sisemine motivatsioon panustada läbi roheenergia homsesse puhtamasse tulevikku.

Tule ja aita viia Eesti energeetika roheliseks ning luua päriselt keskkonnahoidlikke lahendusi! See on Sinu võimalus saada osa ja kasvada oma ala tipptegijaks koos Kaamos Energy’ga!

Värbamist korraldab Tripod. Kandideerimiseks palume saata oma CV hiljemalt 08.01.2023 märksõnaga „Kaamos maaplaneeringute spetsialist“   e-mailile või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamisjuht Elis Luite (52 32 620), vaata samuti https://tripod.ee/konkursid/

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/

Kandideeri