fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 19/03/2023

Mikrokiudtoodete tootejuht

Vikan AS on 125 aastat tegutsenud Taani ettevõte peakontoriga Skives. Vikan arendab, toodab ja turustab professionaalidele mõeldud koristuslahendusi. Vikan on koostööpartner, kes on tunnustatud kogu maailmas oma erialateadmiste ja innovaatilise mõtlemise poolest, pakkudes professionaalseid, kõrgekvaliteetseid ja kasutajasõbraliku disainiga töövahendeid.

Vikan Grupp otsib oma Põltsamaa meeskonda mikrokiudtoodete TOOTEJUHTI (Lõuna-Eesti piirkonda).

Tootejuht määratleb toodete positsioneerimisstrateegia, defineerib võtmetoodete eelised ning juhib ja arendab sortimenti. Korraldab toodete testimist ja organiseerib koolitusi. Hinnastab tooteid, haldab toodete andmeid ning jälgib turutrende.

Ootused kandidaadile:

  • vähemalt kolm kuni viis aastat tootejuhi kogemust;
  • äriline mõtlemine ja väga hea suhtlemisoskus;
  • rahvusvahelise ettevõtte kogemus;
  • järjekindlus, analüüsivõime ja tulemusele keskendumine;
  • hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas;
  • valdkonna ja tekstiilide tundmine annab eelise.

Vikani tööpere liikmena kuulud edukasse ettevõttesse, kus on tugev organisatsioonikultuur, kaasaegne ja avatud suhtlemine ning selge kasvustrateegia. Asud tööle tootejuhtimise ja -arenduse meeskonda. Sinu tulevased kolleegid on oma tööle pühendunud ja motiveeritud. Juhtimistasandeid on vähe, mistõttu head ideed saavad kiiresti tegudeks.

Pakume ainulaadset võimalust töötada toetavas rahvusvahelises meeskonnas ja põnevaid välislähetusi koos põhjaliku väljaõppe ja konkurentsivõimelise tasuga. Väärtustame sinu isiklikku ja erialast arengut. Vikani töötajatel on suvel neli ja talvel üks nädal kollektiivpuhkust, millele lisandub kuus tasustatud tervisepäeva aastas ning tasuta töölõunad ja kaugtöö võimalus.

Rohkem infot www.vikan.com

Kandideerimiseks palun saada oma ingliskeelne CV hiljemalt 19.03.2023 aadressile või kandideeri alloleva nupu kaudu. Küsimustele vastab värbamiskonsultant Klarika Pärnaste , 526 0969.

Värbamist korraldab Tripod. Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/en/isikuandmete-kaitse-pohimotted/

Kandideeri