fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 09/01/2022

MÜÜGI- JA TOOTEJUHT

Teva Pharmaceutical Industries Ltd. (Teva) on juhtiv ülemaailmne ravimiettevõte, mis pakub kvaliteetseid patsiendikeskseid tervishoiulahendusi, mida kasutavad iga päev miljonid patsiendid. Tevas on meie kireks elukvaliteedi ja tervishoiu parendamine kogu maailmas.

Teva Baltimaades

  • Neli asukohta kolmes Balti riigis – tootmine ning kolm müügi- ja turustusüksust
  • Meeskonnas ligi 300 pühendunud töötajat
  • Tooteid tarnime enam kui 50 riiki (peamiselt USA, EL ja Jaapan)

Sinu ülesannete hulka kuulub pidev müügi-, turu- ja hinnaanalüüs, prognoosimine ning aruandlus oma tootegrupi osas. Töötad välja ja viid ellu geneeriliste toodete portfelli müügi- ja turundusstrateegia. Valmistad ette ja esitad hüvitamisega seotud dokumentatsiooni. Vastutad uute toodete eduka turuletoomise (market access) eest, koolitad ja juhid ravimiesindajate tööd ning koostad turundusmaterjale. Töötad koos erialaorganisatsioonidega, vastutad turundustegevuse eest. Suhtled vastavate riigiasutustega ning esindad Tevat Ravimitootjate Liidus.

Oled selles rollis edukas, kui Sul on kõrgharidus (eelistatud meditsiini, farmaatsia, biotehnoloogia alal) ning vähemalt viieaastane kogemus retseptiravimite toote- või turundusjuhina. Sul on hea ülevaade Eestis ravimite turuletoomist reguleerivatest õigusaktidest. Oskad koostada müügi- ja hinnaanalüüse, prognoose ning valdad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt (äri- ning meditsiinispetsiifika). Oled suurepärane prioriteetide seadja ning oskad oma aega planeerida. Tunned ennast hästi pidevalt muutuvas keskkonnas. Oled väga hea meeskonnamängija, eestvedaja ning suudad töötada ka iseseisvalt. Sul on kehtiv B-kategooria autojuhiluba.

Pakume Sulle võimalust teha põnevat ja mitmekülgset tööd rahvusvahelises oma ala juhtivas organisatsioonis, lisaks konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti, kõiki tööks vajalikke vahendeid ning tervishoiukindlustust.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Maria Rudkowski ().

Kandideerimiseks saada palun oma CV hiljemalt 09.01.2022 e-posti aadressile või kandideeri alloleva nupu kaudu.

 

Kandideeri