fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 11/01/2022

Müügi- ja turundusguru

Breden Kids sai alguse 2014. aastal ning on Eesti armastatumaid lasterõivaste brände. Oleme pereettevõte missiooniga muuta vanemlus lihtsamaks ning täidame seda missiooni kogu hingega.

Bredeni klient asub peamiselt Eestis, kuid oleme suutnud digiturunduse kanaleid pidi laiendada ennast ka Soome, Saksamaale ja Lätti. Teeme riideid peamiselt lastele, kuid aeg-ajalt ka emmele ja issile. Meie tooteid iseloomustab kvaliteet, innovaatilisus, funktsionaalsus ja eristuvus. Jätkusuutlikkus on väga oluline osa Bredeni brändist ning usume, et mida vähem on heitmeid ja raiskamist, seda rohkem hoiame loodust. Ja ka iseennast!

Kuna meil on ülipõnevad ajad, siis oma järgmiste eesmärkide elluviimiseks otsime

MÜÜGI- JA TURUNDUSJUHTI

Sobival kandidaadil on võimalus arendada olemasolevat müügi- ja turundusstrateegiat. Oled oodatud kaasa rääkima kliendiportfelli ja turgude täpsustamises/valikus, kavandama ja viima ellu erinevaid müügi- ja turundustegevusi ning valima turunduskanaleid.

Sa nõustad juhtkonda äriarenduse teemadel ning aitad valida koostööpartnerid, et üheskoos tõsta brändi tuntust. Sulle on selles abiks 5-liikmeline professionaalidest koosnev meeskond, kes toetab Sind sisseelamisel ning ideede elluviimisel.

Kas see oled Sina?

  • Sul on varasem edukas äriarenduse kogemus B2C müügis ja eksportturgudel;
  • Sul on kogemus e-kaubanduse ja digiturundusega;
  • oled efektiivselt juhtinud müügi- ja turundustiimi;
  • kasuks tulevad teadmised rõivaärist;
  • Sul on suurepärane eesti ja inglise keele oskus;
  • oled nutikas, julge suhtleja, hea läbirääkija ja inimeste inimene.

Meie pakume Sulle põnevat ja sisukat tööd uuenduslikus ja jätkusuutlikus organisatsioonis. Sind ootavad toetavad ja pühendunud kolleegid. Sul on ainulaadne võimalus osaleda väga unikaalse brändi eduloos ja areneda nii isiklikult kui ka erialaselt.

Kandideerimiseks saada CV hiljemalt 11.01.2021 või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamisjuht Elis Luite (52 32 620).

Kandideeri